RADY
0042 1233 456 398

Zimné pneumatiky pre osobné vozidlá

Druh pneumatík:

Veľkosť pneumatiky:

/

Rýchlostný index:

Cenová kategória:

značka:Zimné pneumatiky - pre bezpečnú jazdu na snehu a ľade!

Počasie a podmienky na cestách sa v zime môžu celkom náhle zmenit. Zimné pneumatiky majú ponúknuť trvale vysokú úroveň bezpečnosti, keď je sucho, keď sú nízke teploty a keď sú vozovky zľadovatené a zasnežené. Označenie M+S (tiež: M & S alebo MS) štítky pre zimné pneumatiky a pre všestranné pneumatiky vhodné na zimu. Niektoré M + S pneumatiky majú naviac snehovú vločku symbolizujúcu vysoký štandard kvality.

viac... ...

Zavislé do gumovej zmesi

Samozrejme, že je dôležité mať veľkú priľnavosť na cestách pokrytých snehom a ľadom. Aby bolo možné zaručiť priľnavosť pri nízkych teplotách. Zimné pneumatiky vyrábané zo špeciálnej gumovéj zmesi, ktorá je odolná voči nízkym teplotám. To su vlastnosti ako sa zimné pneumatiky môžu prispôsobiť na zasnežených plochách dokonale.

Spravna jazdna plocha v zimných mesiacoch

Zimné pneumatiky majú široké drážky behúňa a viac rebier. Otvorenie a zatvorenie rebier pri jazde zabezpečuje, aby jednotky a brzdné sily boli optimálne prenesené na povrch vozovky. To má za následok stabilitu a spoľahlivé uchopenie aj za nepriaznivých podmienok.

Bezpečie pred rizikami aquaplaningu v zime

Najmä v zime je konštantné riziko, že vrstva vody ktorá pokrýva cestné povrchy vedie k aquaplaningu. Tým, že ponúka dobré vlastnosti výtlaku vody, zimné pneumatiky znižujú riziko vzniku aquaplaningu a zabespečujú vodičovi maximálnu kontrolu nad svojím vozidlom za všetkých okolností.

Cestovanie do zahraničia: Dajte si pozor na zákonné požiadavky

Skôr než budete cestovať do zahraničia autom, vždy skontrolujte zákonné požiadavky pre zimné pneumatiky, v zimných podmienkach. Pokiaľ nie je právne definovaný časový rámec pre povinné zimné pneumatiky, ako pravidlo, odborníci odporúčajú jazdu s M + S pneumatikami v období od októbra do Veľkej noci.

Môžeme namontovať
vaše pneumatiky!
Vyberte si jedného
z našich montážnych partnerov
vo vašom okolí:
Naša ponuka je "all inclusive"
Naše ceny pneumatík sú vrátane DPH a prepravných nákladov.
Naše ponuky:
Nové letné pneumatiky pre osobné autá
od 26,40 EUR
,
napr. 155/70R13T od 26,40 EUR
alebo 195/50R15V od 37,60 EUR

Nové zimné pneumatiky pre osobné autá
od 31,30 EUR
,
napr. 145/70R13T od 31,30 EUR
alebo 195/65R15T od 44,60 EUR
široký výber vo vysokej kvalite:
  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality
nákup bez rizika:
  • 2 roky záruka
  • Možnost vrátenia tovaru do 30 dní

© 1999-2014 by Delticom / pneumatikypriamo.com 23.07.2014 06:36