Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

0042 1233 456 3980042 1233 456 398

Pneumatiky pre Audi

Vyhľadávanie v osobných vozidlách:
Je možné, že model Vášho vozidla v našom zozname chýba. Taktiež sa môže stať, že nájdete preklep alebo chybu. Ak ste Vaše vozidlo v zozname nenašli alebo ak ste narazili na nejakú chybu, prosím informujte nás o tom.
Došlo k chybe, skúste vyhľadávanie podľa auta neskôr.
Vaše vyhľadávanie nemá žiadne výsledky.
Voľba vozidla

Značka:
Séria modelov:
Rok výroby / typ:
Séria / Verzia:

História výrobcu Audi začala od roku 1899. V súčasnej dobe, Audi vyrába športové premium triedy vozidiel. Audi je jedným z popredných výrobcov vozidiel strednej, biznis a luxusnej triedy. Preto, Audi sa vzťahuje na rôzne typy vozidiel, vrátane kompaktnej triedy a SUV. Audi vozidlá je senzačne riadiť, a to najmä v prípade, že sú vybavené správnymi pneumatikami. Výber správnych pneumatík je veľmi dôležitý, pretože špecifické požiadavky každého modelu musia zodpovedať kritériám výrobcu. To znamená, že bezpečný pohyb vozidla je zaručený v každej situácii.

Vyhľadanie najvhodnejšej pneumatiky pre Audi

Audi sa podieľa na rozvoji všetkých pneumatík, ktoré musia spĺňať požiadavky rôznych modelov automobilov. Audi spolupracuje s rôznymi výrobcami pneumatík ako sú Bridgestone pre výrobu modelov pneumatík ktoré sú schválené pre modely Audi A3, Audi A8 alebo Audi TT. Dokonca aj modely ako A4, A6 alebo Q7 sú vybavené štandardným vybavením od Bridgestone. Audi používa tiež profily pneumatík od Dunlop alebo Goodyear pre vybavenie svojich vozidiel.

Bezpečnosť v každej situácii

Pri správnom výbere pneumatík pre Audi budete mať kontrolu nad svojím autom v hociakom počasí. Pneumatiky určené pre Audi sú k dispozícii pre všetky požiadavky. Pre športovú jazdu a pre off-road terény na

  • Audi Q3
  • Audi Q5
  • Audi Q7

alebo nájdete správne off-road pneumatiky, ktoré môžu zvládnuť rôzne prekážky bez námahy. Odporúčame Vám aby ste kúpili pneumatiky, ktoré majú zosilnený kryt pretože majú vysokú odolnosť proti úderom. Pre zaistenie väčšieho pohodlia pri jazde s prémiovými modelmi Audi, potrebné je použiť pneumatiky, ktoré majú vyššiu odolnosť a nízku hladinu hluku, čo vedie k zníženiu spotreby paliva, a tým zaručujú nákladovú efektivitu Audi pneumatík.

Máte otázky? Potrebujete radu?
Radi Vám pomôžeme nájsť tie správne pneumatiky pre Vaše vozidlo.