Payment Banner

Achilles Celoročné pneumatikyZnačka:
Séria modelov:
Označenie modelu:
Typ vozidla:

Moderné celoročné pneumatiky, ako je napríklad Vredestein Quatrac 3 Goodyear Vector 4Seasons, a Hankook Optimo 4S môžu byť ľahko definované ako "optimalizované pre mokro" zimné pneumatiky. Všetky majú "M+S" (označenie Mud&sneh), a charakteristiky ako zimné pneumatiky. Majú na sebe označenie "M+S" a "snehovú vločku", symboly ktoré sú považované za najviac adaptabilnú kategóriu pneumatík.

Achilles celoročné pneumatiky zobrazujú vyváženú kombináciu letných a zimných funkcií pneumatík. Výrobca vynaložil značné úsilie, aby tieto pneumatiky ponúkli zodpovedajúci komfort a bezpečnosť v priebehu celého roka, za konkurenčné ceny.

Cenová prispôsobivosť

Achilles celoročné pneumatiky za mokra a sucha zabezpečujú až do 90% výkon v lete, a zároveň ponúkajú až 90% schopnosti vysporiadať sa so snehom, ľadom a nízkymi teplotami. Vzhľadom na podmienky s nepredvídateľným letným počasím, a v zime s ťažkým snehom - popularita celoročných pneumatík rýchlo rastie. Sú navrhnuté tak, aby boli univerzálne, a to je presne to, čo mnohí z nás potrebujú.

Na pneumatikypriamo.com, môžete nájsť tie najlepšie produkty pre širokú škálu vozidiel, značiek a modelov - či už budete riadiť osobným automobilom, crossover-om, SUV, alebo ľahkým nákladným automobilom. Celoročné pneumatiky Achilles poskytujú dobrú ovládateľnosť a trakciu za každého počasia, za veľmi priaznivé ceny. Tieto produkty sú vybavené radom moderných funkcií ktoré odrážajú ambície tejto značky o rozpočte - ako napríklad pokročilá gumená zmes, alebo zložitý Siping vzor a viac diagonálnych drážok, ktoré tvoria efektívny vodný čerpací systém behúňa

Na pneumatikypriamo.com, môžete si kúpiť celoročné pneumatiky Achilles po výhodných cenách. Jednoduché objednanie, a naša rýchla dodávka a rozsiahla siet servisných staníc.

Môžeme namontovať
vaše pneumatiky!

Vyberte si jedného
z našich montážnych partnerov
vo vašom okolí:

*Doprava zdarma pre dve alebo viac pneumatík (vrátane DPH).
**Okrem kompletných kolies

Clients opinions

Shop rating
more