Payment Banner

Achilles letné pneumatikyZnačka:
Séria modelov:
Označenie modelu:
Typ vozidla:

Založená v roku 1991, indonézska značka Achilles predáva odolné a štýlové letné pneumatiky motoristom na celom svete. Tento výrobca kladie za cieľ prilákať zákazníkov tým, že ponúka dostačujúcu mieru priľnavosti, pocit z riadenia a pohodlie, pri zachovaní čo je možno najdostupnejších cien. Zdá sa že táto stratégia dostatočne dobre slúži spoločnosti, a Achillesu sa podarilo zaistiť stabilnú pozíciu na vysoko spornom trhu s pneumatikami.

Achilles ATR Sport používa Eco-Safe technológie šetrne k životnému prostrediu pre zabezpečenie bezpečného správania na mokrom povrchu, a súčasne znižuje valivý odpor pre lepšiu spotrebu paliva a pohodlie. Jej oceľou opásaný behúň je navrhnutý tak, aby bol efektívny a dlhotrvajúci, a dezén behúňa taktiež ašpiruje na športovú vierohodnosť. To by sa malo tiež ukázať atraktívnym pre nadšených vodičov na rozpočte. Celkovo, táto letná pneumatika Achilles predstavuje dobrú peňažnú hodnotu.

Ďalší letný hit od Achilles je aj Achilles ATR-K ECONOMIST. Rameno má viac hrán a ďalšie zárezy pre pevnejšie uchopenie, optimalizovaná stabilita pri brzdení a istý krok správania pre každodennú jazdu. Dva široké pozdĺžne drážky pomáhajú s odvodom vody a prevenciou od aquaplaningu. S peňažnou hodnotu ako prvou prioritou Achilles ATR-K EKONOM ponúka prekvapivý stupeň jemnosti pre túto cenovú kategóriu.

Vychutnajte si zážitok z jazdy v priebehu dlhých slnečných dní, a kúpte si online z kvalitných pneumatikpriamo.com produktov, ktoré neublížia vášmu rozpočtu. Vyberte si zo širokej škály letných pneumatík, a profitujte z nášho systému pre rýchle dodanie a prijateľných cien.

Môžeme namontovať
vaše pneumatiky!

Vyberte si jedného
z našich montážnych partnerov
vo vašom okolí:

*Doprava zdarma pre dve alebo viac pneumatík (vrátane DPH).
**Okrem kompletných kolies

Clients opinions

Shop rating
more