Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Achilles letné pneumatiky

Založená v roku 1991, indonézska značka Achilles predáva odolné a štýlové letné pneumatiky motoristom na celom svete. Tento výrobca kladie za cieľ prilákať zákazníkov tým, že ponúka dostačujúcu mieru priľnavosti, pocit z riadenia a pohodlie, pri zachovaní čo je možno najdostupnejších cien. Zdá sa že táto stratégia dostatočne dobre slúži spoločnosti, a Achillesu sa podarilo zaistiť stabilnú pozíciu na vysoko spornom trhu s pneumatikami.

Achilles ATR Sport používa Eco-Safe technológie šetrne k životnému prostrediu pre zabezpečenie bezpečného správania na mokrom povrchu, a súčasne znižuje valivý odpor pre lepšiu spotrebu paliva a pohodlie. Jej oceľou opásaný behúň je navrhnutý tak, aby bol efektívny a dlhotrvajúci, a dezén behúňa taktiež ašpiruje na športovú vierohodnosť. To by sa malo tiež ukázať atraktívnym pre nadšených vodičov na rozpočte. Celkovo, táto letná pneumatika Achilles predstavuje dobrú peňažnú hodnotu.

Ďalší letný hit od Achilles je aj Achilles ATR-K ECONOMIST. Rameno má viac hrán a ďalšie zárezy pre pevnejšie uchopenie, optimalizovaná stabilita pri brzdení a istý krok správania pre každodennú jazdu. Dva široké pozdĺžne drážky pomáhajú s odvodom vody a prevenciou od aquaplaningu. S peňažnou hodnotu ako prvou prioritou Achilles ATR-K EKONOM ponúka prekvapivý stupeň jemnosti pre túto cenovú kategóriu.

Vychutnajte si zážitok z jazdy v priebehu dlhých slnečných dní, a kúpte si online z kvalitných pneumatikpriamo.com produktov, ktoré neublížia vášmu rozpočtu. Vyberte si zo širokej škály letných pneumatík, a profitujte z nášho systému pre rýchle dodanie a prijateľných cien.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby