Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Pneumatiky Achilles

Achilles

S know-how a pokročilóv technickov pomocov od top pneumatikových výrobcov Continental a Pirelli založená v Indonézi spoločnosť Multistrada - obchoduje od roku 1991 pod značkou Achilles - vážne zlepšilo ich technológiu výroby. Zákazníci si ich čoskoro všimli, a predaj Achilles sa niekoľkonásobne zvačšil v posledných desiatich rokoch.
V súčasnej dobe odvetvie výroby pneumatík uznáva Achilles ako vážnu značku, ktorá ponúka širokú škálu produktov, vrátane osobných automobilov, off road a komerčných pneumatík.

Komfort a trvanlivosť za bezkonkurenčné ceny

Rôzne modely letných, zimných, a celoročných pneumatík od Achilles sú k dispozícii v našom internetovom obchode. Prichádzajú v mnohých rôznych typoch a veľkostiach, pre väčšinu značiek a modelov. Preto, či už riadite supermini, MPV, alebo SUV, môžete určite nájsť produkt, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

Pozrite sa a ľahko rozpoznať výhody EcoSafe technológie Achilles .; to je nielen šetrné k životnému prostrediu, ale rovnako je šetrné aj k vašej peňaženke. Znižuje valivý odpor, a pritom umožňuje vašim pneumatikám udržiavať primeranú priľnavosť k vozovke. EcoSafe zlúčenina umožňuje vašim pneumatikám aby mohli ubiehať, zatiaľ čo rozptyľuje menej energie, a preto znižuje spotrebu paliva vášho vozidla. - a zároveň dodáva kilometre na celú dobu životnosti pneumatík.
Prečítajte si viac o našej výhodnóu politikov zákazníkej služby, a zabezpečuje najlepšie ponuky za bezkonkurenčné ceny, na pneumatikypriamo.com.