Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

0042 1233 456 3980042 1233 456 398

Pneumatiky Achilles

Achilles

S know-how a pokročilóv technickov pomocov od top pneumatikových výrobcov Continental a Pirelli založená v Indonézi spoločnosť Multistrada - obchoduje od roku 1991 pod značkou Achilles - vážne zlepšilo ich technológiu výroby. Zákazníci si ich čoskoro všimli, a predaj Achilles sa niekoľkonásobne zvačšil v posledných desiatich rokoch.
V súčasnej dobe odvetvie výroby pneumatík uznáva Achilles ako vážnu značku, ktorá ponúka širokú škálu produktov, vrátane osobných automobilov, off road a komerčných pneumatík.

Komfort a trvanlivosť za bezkonkurenčné ceny

Rôzne modely letných, zimných, a celoročných pneumatík od Achilles sú k dispozícii v našom internetovom obchode. Prichádzajú v mnohých rôznych typoch a veľkostiach, pre väčšinu značiek a modelov. Preto, či už riadite supermini, MPV, alebo SUV, môžete určite nájsť produkt, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

Pozrite sa a ľahko rozpoznať výhody EcoSafe technológie Achilles .; to je nielen šetrné k životnému prostrediu, ale rovnako je šetrné aj k vašej peňaženke. Znižuje valivý odpor, a pritom umožňuje vašim pneumatikám udržiavať primeranú priľnavosť k vozovke. EcoSafe zlúčenina umožňuje vašim pneumatikám aby mohli ubiehať, zatiaľ čo rozptyľuje menej energie, a preto znižuje spotrebu paliva vášho vozidla. - a zároveň dodáva kilometre na celú dobu životnosti pneumatík.
Prečítajte si viac o našej výhodnóu politikov zákazníkej služby, a zabezpečuje najlepšie ponuky za bezkonkurenčné ceny, na pneumatikypriamo.com.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby