Payment Banner

Achilles winter tyresZnačka:
Séria modelov:
Označenie modelu:
Typ vozidla:

Zimné pneu sú dizajnované tak, aby zvládli náročné podmienky, klzku vozovku a teploty, ktoré často klesajú hlboko pod bod mrazu. Zimné profily aktívne používajú zvláštny dizajn vzorov. Taktiež, gumená zmes behúňa sa líši od letných pneumatík, ako by zostali pružné a mali dobrú priľnavosť v mraze. Spolu so špeciálnou gumenou zmesou, agresívnejší výstupok hrany pomáha pneumatiky udržiavať priľnavosť na snehu alebo poľadovicou pokrytých cestách. Achilles zimné pneumatiky súťažia s najväčšími menami na trhu, ktoré ponúkajúc zodpovedajúci výkon za veľmi prijateľnú cenu.

Zimný výkon, s Achilles WINTER 101

Jedna z najlepších pneumatík z Achilles ponuky zimných pneumatíkje je určite Achilles WINTER 101. Potom, čo získala titul"vynikajúci výkon v tejto kategórii ' v mnohých testoch pre kritériá, ako je priľnavosť na snehu, hlučnosť a brzdenie na mokrom povrchu, Achilles WINTER 101, je práve to, čo hľadáte, pokiaľ ide o bezpečnosť v zime a komfort. Ona ponúka solídne brzdenie, a používa gumenú zmes zameranú na odolnosť a výkon na nízkych teplotach. Centrálne rebro a blokovacie lamely poskytujú mimoriadne vysoký počet hrán pre lepšiu trakciu na snehu a ľade, takže zima menej skľučujúca zážitok z jazdy.

Leto je ešte tak ďaleko ... ale nebudˇte depresivni! Radšej čo necháte auto doma čakať na lepšie časy, kúpte online na pneumatikypriamo.com najlepšie rozpočtové zimné pneumatiky pre Vaše auto, pod najatraktívnejšími podmienkami. Zabezpečujeme dodávku zadarmo na Slovensku, na adresu podľa Vášho výberu. Naša rozsiahla sieť partnerských montážnych staníc je tiež k dispozícii, a sme schopní dodať Vaše nové Achilles zimné pneumatiky priamo do pneuservisu blízko vás pre rýchlu montáž.

Môžeme namontovať
vaše pneumatiky!

Vyberte si jedného
z našich montážnych partnerov
vo vašom okolí:

*Doprava zdarma pre dve alebo viac pneumatík (vrátane DPH).
**Okrem kompletných kolies

Clients opinions

Shop rating
more