Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Celoročné pneumatiky Aeolus

Pneumatiky Aeolus získali dobrú reputáciu na trhu preto že poskytujú spoľahlivý výkon pre nákladovo orientovaných motoristov. Aj keď je cena podhodnotená kvôli cenovej konkurencii, Aeolus napriek tomu dokáže dodať úroveň kvality, ktorá robí modely značky dobrými a dobrú peňažnú hodnotu. Popularita rozpočtových značiek na Slovensku je určite príležitosť pre Aeolus, aby preukázal svoju hodnotu na tomto náročnom trhu, a čínska spoločnosť zrejme to hodlá urobiť.

Rastúci dopyt pre celoročne pneumatiky bol adresovaný všetkými príslušnými výrobcami, a Aeolus nemohol tento trend ignorovať. V dôsledku toho spoločnosť vyvinula vlastný rad modelov pre celoročné použitie a zabezpečila, aby európske normy kvality a výkonnosti boli úplne splnené. Aeolus celoročné pneumatiky poskytujú spôsobilosť pre všetky počasia, pre väčšinu značiek a modelov osobných automobilov a SUVéčka, a určite si môžete nájsť pneumatiky, ktoré sa hodia pre vaše vozidlo v našom internetovom obchode.

Celoročná bezpečnosť pri úžasných cenách

Aeolus 4SeasonAce AA01 je vyvážená celoročná pneumatika pre osobné automobily, ktorá nesie ‘Mud & Snow’ označenie pre celoročné pneumatiky, rovnako ako všeobecne dôležitý symbol snehová vločka, ktorá odlišuje výrobky, ktoré sú úplne vhodné pre použitie v zimných podmienkach. Jej hlboký dezén a široké obvodové drážky účinne odstraňujú vodu a sneh spod pneumatiky, zlepšujú trakciu a pomáhajú odolávať akvaplaningu.

Na pneumatikypriamo.com, môžete vždy kúpiť pneumatiky, ktoré potrebujete za bezkonkurenčné ceny. Aeolus celoročné pneumatiky poskytujú cenovo dostupnú celoročnú výkonnosť, a nájdete ich za najvýhodnejších podmienok v našom internetovom obchode. Dodanie v rámci Slovenska zdarma pri objednaní najmenej dvoch pneumatík, a naša celoštátna sieť montážnych staníc je vám k dispozícii pre okamžitú odbornú montáž.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby