Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Zimné pneumatiky Aeolus

Aeolus zimné pneumatiky sú dizajnované tak, aby poskitovali bezpečnosť a pohodlie pri teplotách nižších ako 5°C. Varianty pre väčšinu značiek a modelov osobných automobilov sú k dispozícii, a všetky poskytujú vynikajúcu hodnotu za peniaze. Rozmanitosť veľkosti zabezpečuje, že vaše konkrétne potreby možeme jednoducho splniť, a môžete využiť naše inteligentné možnosti vyhľadávania, bez námahy nájsť pneumatiky ktoré sa hodia pre vaše vozidlo.

Súčasný rozsah zimných pneumatík z Aeolus zabespečujú bezpečnosť v náročných podmienkach, zabezpečujú, aby váš zimný zážitok z jazdy bol omnoho bezpečnejší. Prečo riskovať nákup nespoľahlivých pneumatík, keď je možné nové zimné pneumatiky kúpiť za rozumnú cenu? Pozrite našu ponuku, a budete určite presvedčení.

Nákladovo efektívny spôsob, ako bezpečne riadiť

Aeolus SnowAce AW 02 je zimná pneumatika pre malé automobily, ktoré vás udržia mobilnými za každého počasia. Smerový dezén v tvare písmena V a rozsiahly povrch zabezpečujú trakciu a stabilitu na snehu a ľade, tiež poskytujú priľnavosť a bezpečnosť ľahkého vozidla v jazde. Aeolus SnowAce AW 03 sú pneumatiky vhodné pre kompaktné a stredne veľké vozidlá, a ich robustná konštrukcia a početné záberové hrany zaisťujú dobré správanie a brzdné vlastnosti na snehu a roztápajúcom sa snehu.

pneumatikypriamo.com vám ponúka zimné pneumatiky Aeolus za veľmi výhodné ceny, rovnako ako vynikajúce služby zákazníkom. Objednanie dvoch alebo viacerých pneumatík a dodanie na území Slovenska je zadarmo. Tiež ponúkame sieť pneuservisov zaregistrovaných u nás. Objednajte si ešte dnes na našom internetovom obchode!

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby