Payment Banner

Zimné pneumatiky Aeolus - cenovo dostupné a bezpečnéZnačka:
Séria modelov:
Označenie modelu:
Typ vozidla:

Aeolus zimné pneumatiky sú dizajnované tak, aby poskitovali bezpečnosť a pohodlie pri teplotách nižších ako 5°C. Varianty pre väčšinu značiek a modelov osobných automobilov sú k dispozícii, a všetky poskytujú vynikajúcu hodnotu za peniaze. Rozmanitosť veľkosti zabezpečuje, že vaše konkrétne potreby možeme jednoducho splniť, a môžete využiť naše inteligentné možnosti vyhľadávania, bez námahy nájsť pneumatiky ktoré sa hodia pre vaše vozidlo.

Súčasný rozsah zimných pneumatík z Aeolus zabespečujú bezpečnosť v náročných podmienkach, zabezpečujú, aby váš zimný zážitok z jazdy bol omnoho bezpečnejší. Prečo riskovať nákup nespoľahlivých pneumatík, keď je možné nové zimné pneumatiky kúpiť za rozumnú cenu? Pozrite našu ponuku, a budete určite presvedčení.

Nákladovo efektívny spôsob, ako bezpečne riadiť

Aeolus SnowAce AW 02 je zimná pneumatika pre malé automobily, ktoré vás udržia mobilnými za každého počasia. Smerový dezén v tvare písmena V a rozsiahly povrch zabezpečujú trakciu a stabilitu na snehu a ľade, tiež poskytujú priľnavosť a bezpečnosť ľahkého vozidla v jazde. Aeolus SnowAce AW 03 sú pneumatiky vhodné pre kompaktné a stredne veľké vozidlá, a ich robustná konštrukcia a početné záberové hrany zaisťujú dobré správanie a brzdné vlastnosti na snehu a roztápajúcom sa snehu.

pneumatikypriamo.com vám ponúka zimné pneumatiky Aeolus za veľmi výhodné ceny, rovnako ako vynikajúce služby zákazníkom. Objednanie dvoch alebo viacerých pneumatík a dodanie na území Slovenska je zadarmo. Tiež ponúkame sieť pneuservisov zaregistrovaných u nás. Objednajte si ešte dnes na našom internetovom obchode!

Môžeme namontovať
vaše pneumatiky!

Vyberte si jedného
z našich montážnych partnerov
vo vašom okolí:

*Doprava zdarma pre dve alebo viac pneumatík (vrátane DPH).
**Okrem kompletných kolies

Clients opinions

Shop rating
more