Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Pneumatiky Altura - trvanlivé priemyselné a poľnohospodárske pneumatiky

Altura

Altura je špecialna značka patriaca CEAT Limited, hlavnému indickému výrobcovy pneumatík. Vo vybaveniach v Indii a na Srí Lanke v ktorých zamestnáva 6000 pracovníkov, CEAT vyrába pneumatiky pre väčšinu typov kolesových vozidiel, a vyváža do viac ako 115 krajín po celom svete. Značka Altura sa špecializovala za priemyselné, obchodnýcke a poľnohospodárske pneumatiky, a jeho modely pokrývajú veľmi širokú škálu špecializovaných vozidiel.

Cenovo dostupné pneumatiky, pripravené k tvrdej práci

Náš internetový obchod ponúka veľký výber pneumatík Altura pre špeciálne vozidlá -. traktory a poľnohospodárske stroje, lesné vozidlá, zemné stroje, banské vozidlá, priemyselné a stavebné stroje, nákladné automobily a autobusi, rovnako ako terenné pneumatiky pre akékoľvek priemyselné použitie.
Početné druhy, modely a veľkosti pneumatík Altura sú k dispozícii na pneumatikypriamo.com za bezkonkurenčné ceny. Môžeme sa prispôsobiť malý i veľkým zákazkam s ľahkosťou a náš účinný systém pre dodávanie vám umožní aby ste mali produkty, ktoré potrebujete, keď ich potrebujete. - Šetrí ako zbytočným prieťahom a drahocenný úložný priestor.

Či už potrebujete spoľahlivé pneumatiky pre poľnohospodársky traktor alebo ťahač vysokozdvižný vozík, earthmover, alebo kompaktor, či už potrebujete robustnú terennú pneumatiku alebo flotation pneumatiky, pneumatikypriamo.com poskytuje rozmanitosť aj vysokú úžitkovú hodnotu. Objednajte teraz dve alebo viac Altura pneumatiky z nášho e-shopu a okamžite ich doručíme na miesto podľa Vášho výberu, zadarmo! Prečítajte si viac o tom, čo ponúkame, tím že nás budete pravidelne navštevovať, a nikdy nezmeškáte vynikajúcu pneumatikypriamo.com ponuku.

^