Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Anlas zimné pneumatiky - odvážte sa jazdiť na nich!

Anlas je známy pre výrobu niektorých z najlepších celoročných pneumatík pre motocykle a skútre a náš internetový obchode je hrdý na to, že ich môže poskytnúť za priaznivé ceny. Používanie Vášho motocykla v chladnom období vyžaduje špecializované zariadenie - v prvom rade, najdvoležitejšie je mať pár kvalitných zimných pneumatík. Zabezpečenie efektívnej priľnavosť pri nízkych teplotách môže byť ťažké pre normálnu gumovú zmes, a potrebný je aj agresívnejší dezén pre maximálnu trakciu na klzkom povrchu

V pneumatikypriamo.com, môžete vždy nájsť spoľahlivé Anlas zimné pneumatiky pre motocykle, skútre a mopedy, takže si môžete vychutnať celoročnú mobilitu v tých najnáročnejších poveternostných podmienkach. Vynikajúce ceny a rôznorodosť ponuky vás určite presvedčí, takže prezrite náš katalóg alebo použite našu možnosť inteligentného vyhľadávania, ako by ste ľahko najšli výrobky, ktoré chcete.

Pneumatiky, ktoré vám umožnia jazdu cez zimu

Niektoré z najzaujímavejších modelov vyrábaných Anlas sú vyhradené zimné pneumatiky pre mopedy a skútre. NR 50 je pneumatika pre moped agresívneho výhľadu s hlbokým vzorom a silne profilovanými výstupkami, ktoré môžu generovať značné trakcie v nebezpečných podmienkach.

Rovnako pôsobivé sú väčšie MB-81 a SC-500, rovnako ako nové MB-458 Wintergrip. Tieto modely sú ideálne pre udržanie mobility skútrov v rôznych veľkostiach aj v snehu, kašovitom snehu alebo blate a dobrú priľnavosť a behúň s hlbokými záberovými hranami a zúbkovanými blokmi zvládne ľad, mokré lístie a klzkej nebezpečenstvo s istotov.

Kúpte dve alebo viac Anlas zimné pneumatiky v našom internetovom obchode, a dodávka na území Slovenska bude zdarma. Sme pyšní na poskytovanie najlepšich produktov za najlepšie ceny, takže popozerajte náš katalóg a vyberte si pneumatiky, ktoré vyhovejú vašim potrebám.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby