Payment Banner

Slnečné dni, s letnými pneumatikami ApolloZnačka:
Séria modelov:
Označenie modelu:
Typ vozidla:

Dlhé roky výrobca pneumatík Apollo založený v Indii, dokazoval že je na vysokej úrovni. Nespokojný s predajom výrobkov s niekoľkými dobrými vlastnosťami pri nízkej cene, Apollo dôsledne rozšíril svoju schopnosť pristupovať a vyvíjať pokročilé technológie.Spoločnosť teraz vlastní niekoľko ďalších značiek, vrátane tých renomovaných ako je Vredestein a Maloya - čo je ďalší dôkaz o tom, že Apollo je pripravený prijať aj ťažšie veci v tomto priemyselnom odvetví.

Ako čo by ste aj očakávali od vážneho výrobcu, Apollo poskytuje letné pneumatiky pre takmer všetky typy vozidiel.Navrhnuté tak, aby boli zaistené bezpečnosť, pohodlie a účinnosť v suchých aj mokrých jazdných podmienkach, Apollo letné pneumatiky používajú špeciálne kaučukové zmesi, ktoré spájajú priľnavosť a nízky valivý odpor. Dezény sú intenzívne študované aby poskytli zodpovedajúci odvod vody, rovnomerné opotrebenie pre väčšiu životnosť a nízke vibrácie pre lepší jazdný komfort.

Nová hviezda na obzore’ oznámil uznávaný nemecky časopis Auto Bild odvolávajúc sa na výkon dosiahnutý od Apollo Amazer 3G počas vyčerpávajúceho testu letných pneumatík. Tento vynikajúci produkt získal dobré hodnotenie za ovládanie v suchých aj mokrých podmienkach, rovnako ako aj pre spotreby paliva, a odolnosť proti opotrebovaniu. Model bezdušového typu, navrhnutý ako putovná letná pneumatika, Apollo Amazer 3G je k dispozícii v mnohých veľkostiach, takže je vhodný pre široký škálu osobných automobilov.

Na pneumatikypriamo.com, si môžete kúpiť najlepšie ‘letné hity’ od Apollo za bezkonkurenčné ceny. Objednajte si teraz dve alebo viac letných pneumatík Apollo v našom internetovom obchode, a my Vám ich bezplatne doručíme na Slovensko. Kliknite na tlačidlo ‘Hľadať montážnu stanicu’ aby ste našli montážnu stanicu blízo vás, a my Vám ochotne dodáme nové letné pneumatiky Apollo na to miesto pre okamžitú odbornú montáž.

Môžeme namontovať
vaše pneumatiky!

Vyberte si jedného
z našich montážnych partnerov
vo vašom okolí:

*Doprava zdarma pre dve alebo viac pneumatík (vrátane DPH).
**Okrem kompletných kolies

Clients opinions

Shop rating
more