Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

0042 1233 456 3980042 1233 456 398

Robustné pneumatiky Armour pre výnosný business

Armour

Armour je už dlhšiu dobu jednou z vedúcich značiek na Čínskom trhu, ale od tej doby stále dôležitejším hráčom na medzinárodnej scéne. Značka sa špecializuje na off-the-road, priemyselné a poľnohospodárske pneumatiky, vyvážajú svoje výrobky po celej Ázii, Európe, Severnej Amerike, na Strednom Východe, Austrálii a Afrike. Na Slovensku, pneumatiky Armour sú samozrejme v súlade s európskymi normami kvality, a stávajú sa čoraz viac známy znak na staveniskách, na farmách a lesníckeho vykorisťovania.

Armour je vo vlastníctve Xuzhou Xugong Tyres Co. Ltd, ktorá bola určená bývalým Čínskym ministerstvom chemického priemyslu ako najdôležitejší výrobca pneumatík v Číne. Predtým známa ako Jiangsu Tyres Plant, spoločnosť bola založená v roku 1951. Značka sa stala známou pre svoje relatívne lacné, drsné pneumatiky pre stroje pre ťažkú prácu a hodnota za peniaze je hlavná predajná špička týchto schopných výrobkov.

Pneumatikypriamo.com ponúka širokú škálu Armour modelov a veľkostí, ktoré sú vhodné pre širokú škálu aplikácií. Či už potrebujete pneumatiky pre váš vysokozdvižný vozík, priemyselný alebo poľnohospodársky traktor, príves, kosačku, ťažké nákladné vozidlo, zemný mover, alebo iné priemyselné alebo poľnohospodárske stroje, pneumatiky Armour môžu poskytnúť to, čo potrebujete  za veľmi konkurencieschopné ceny , Hociaká výzva, produktový rad Armour má model, ktorý ju môže splniť!

Kúpte teraz pneumatiky Armour v našom internetovom obchode, a doručíme ich zadarmo na Slovensku (pre objednávky z dvomi alebo viacerými pneumatikami). Môžete tiež zvoliť spôsob platby, ktorý uprednostňujete z nášho zoznamu dostupných možností - napríklad Paypal, bankový prevod alebo platobna karta. Akékoľvek sú vaše potreby, pneumatikypriamo.com sú vždy na vašej strane!

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby