Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Atturo Automobilové – Letné Pneumatiky

Vaše SUV, terenné vozidlo, alebo ľahký nákladný automobil, Vás môže občas odniesť mimo vychodenéj cesty, ale pravdepodobne väčšinu svojho času budete cestovat na hladkom asfalte. Najmä v lete, keď pravdepodobne, nestretnete oveľa horšie poôasie ako trochu dažďu, potrebujete pneumatiky, ktoré sa správajú dobre na ceste. Dnes, je mnoho moderných SUV a športových vozidiel zamerané na pneumatiky s nízkym profilom, ktoré sú ďaleko od objemnejšie, od podobných zablatoveních a zašpinenych traktorových pneumatík.

Atturo Az850 je dizajnovaná tak, aby spĺňala požiadavky moderného, civilizovaného druhu výkonného úžitkového vozidla. Pokročilá gumená zmes, tuhá kostra, relatívne nízky profil a asymetrický dizajn behúňa sú zamerané na on-road úchop a pohodlie. Znížený valivý odpor vytvára menej hluku a znižuje spotrebu paliva a zlepšuje vysokorýchlostný odvod tepla zabezpečujúc konzistentnejšie správanie a dlhšiu životnosť behúňa.

Dobrá, cenovo dostupná bežecká obuv pre Vaše SUV

Prípadne môžete použiť Atturo Az800, prijateľnú Ultra High Performance pneumatiku pre výkonné SUV a športové nákladiaky, ktoré sa potulujú modernými cestami. Vyrobené na Taiwane pre Atturo súkromnú značku renomovaným výrobcom Federal, tieto pneumatiky sú vyrobené, aby spĺňali prísne štandardy kvality. Rovnako ako u ostatných výrobkov, Atturo poskytuje trojročnú záruku na materiálové a výrobné poruchy.

Tohto leta, pneumatikypriamo.com vám prináša vážne lacné Atturo diaľnično-terénne pneumatiky pre Váš SUV, terenné vozidlo, alebo ľahký nákladný automobil. Poskytujeme tiež dodávku zadarmo na Slovensku, a rozsah platobných metód ktoré su k dispozícii činí on-line nákup ešte pohodlnejším. Využite to, čo môžeme ponúknuť, a vychutnať kvalitné výrobky za bezkonkurenčné ceny!

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby