Payment Banner

Pneumatiky Autogrip - nákladovo efektívny spôsob, ako vpred

Pneumatiky Autogrip - nákladovo efektívny spôsob, ako vpred


Značka:
Séria modelov:
Označenie modelu:
Typ vozidla:

Autogrip je značka vo vlastníctve China-based Qingdao Fullrun Tire Corp., Ltd. Od založenia spoločnosti v roku 2003, integrovaná predajná sieť bola vytvorená pre domáce i zahraničné trhy, a objem predaja sa v posledných ôsmich rokoch zdvojnásobil. Vyznačená Čínskov vládov cenov ''2008-2009 slávná exportná značka", spoločnosť vyvinula moderné línie kvalitných pneumatík, a v súčasnosti vlastní 30 národných patentov pre inovácie.

Bezpečnosť a komfort za bezkonkurenčné ceny

Ak máte záujem o ekonomické letné pneumatiky, pneumatikypriamo.com odporúča Autogrip R102. Špeciálny profil je navrhnutý tak, aby sa zvýšila bezpečnosť a kontinuálne bloky dezénu zvýšujú stabilitu pri vysokych rýchlostiach. Jej behúňová zmes je určená na zabezpečenie primeranej úrovne priľnavosti, nižší valivý odpor a vysoký kilometrový výkon. Ecowinter model vám umožní aby ste zostali mobilný v náročných zimných podmienkach, bez toho aby ste sa neustále museli starať o svoju bezpečnosť - a tiež bez poškodenia vášho bankového účtu. Vzhľadom k štyrom širokým obvodovým drážkam a množstvu priečnych lamiel, dezén rozptyľuje sneh a topiaci sneh, bez ohrozenia trakcii na zľadovatených vozovkách.

Objednate teraz pneumatiky Autogrip pre Vaše vozidlo v našom internetovom obchode, a budete čoskoro mať tieto vynikajúce hodnotné produkty na Vašom prahu - bez ďalších nákladov, ak si objednáte dve alebo viacej pneumatík. Kúpte od tých najlepších, kúpte na pneumatikypriamo.com, a užite si našu výhodnú politiku zákazníckych služieb!

Môžeme namontovať
vaše pneumatiky!

Vyberte si jedného
z našich montážnych partnerov
vo vašom okolí:

*Doprava zdarma pre dve alebo viac pneumatík (vrátane DPH).
**Okrem kompletných kolies
Naša ponuka je "all inclusive"
Naše ceny pneumatík sú vrátane DPH a prepravných nákladov.