Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

0042 1233 456 3980042 1233 456 398

Pneumatiky Autogrip - nákladovo efektívny spôsob, ako vpred

Autogrip

Autogrip je značka vo vlastníctve China-based Qingdao Fullrun Tire Corp., Ltd. Od založenia spoločnosti v roku 2003, integrovaná predajná sieť bola vytvorená pre domáce i zahraničné trhy, a objem predaja sa v posledných ôsmich rokoch zdvojnásobil. Vyznačená Čínskov vládov cenov ''2008-2009 slávná exportná značka"", spoločnosť vyvinula moderné línie kvalitných pneumatík, a v súčasnosti vlastní 30 národných patentov pre inovácie.

Bezpečnosť a komfort za bezkonkurenčné ceny

Ak máte záujem o ekonomické letné pneumatiky, pneumatikypriamo.com odporúča Autogrip R102. Špeciálny profil je navrhnutý tak, aby sa zvýšila bezpečnosť a kontinuálne bloky dezénu zvýšujú stabilitu pri vysokych rýchlostiach. Jej behúňová zmes je určená na zabezpečenie primeranej úrovne priľnavosti, nižší valivý odpor a vysoký kilometrový výkon. Ecowinter model vám umožní aby ste zostali mobilný v náročných zimných podmienkach, bez toho aby ste sa neustále museli starať o svoju bezpečnosť - a tiež bez poškodenia vášho bankového účtu. Vzhľadom k štyrom širokým obvodovým drážkam a množstvu priečnych lamiel, dezén rozptyľuje sneh a topiaci sneh, bez ohrozenia trakcii na zľadovatených vozovkách.

Objednate teraz pneumatiky Autogrip pre Vaše vozidlo v našom internetovom obchode, a budete čoskoro mať tieto vynikajúce hodnotné produkty na Vašom prahu - bez ďalších nákladov, ak si objednáte dve alebo viacej pneumatík. Kúpte od tých najlepších, kúpte na pneumatikypriamo.com, a užite si našu výhodnú politiku zákazníckych služieb!

"

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby