Payment Banner

Avon Zimné pneumatikyZnačka:
Séria modelov:
Označenie modelu:
Typ vozidla:

Výrobca pneumatík Avon, ktorého portfólio tiež obsahuje zimné pneumatiky s dobrým pomerom medzi kvalitou a cenou, a prítomná je na trhu výrobcou pneumatík počnúc od roku 1904. Od roku 1997 spoločnosť Avon Tyres kúpila Americká spoločnosť Cooper Tire & Rubber Company, ale oni pokračovali vo výrobe kvalitných prémiových pneumatík.

Vysoko kvalitné zimné pneumatiky Avon

Avon zimné pneumatiky Avon sa odporúčajú kvôli ich jazdnéj stabilite, odolnosi voči aquaplaningu a manipulácii na mokrých alebo zasnežených vozovkách v chladnom období. Gumová zmes použitá pre Avon zimné pneumatiky umožňuje im, udržať ich vlastnosti pri teplotách pod 7 stupňov celzia, čím poskytuje lepšiu priľnavosť v chladnom počasí na akomkoľvek povrchu. Priečne a pozdĺžne vzory behúňa, sú väčšie ako tie, pre letné pneumatiky, čo umožňuje rýchlejší odtok vody, blata a snehu.
Vzhľadom k svojej konštrukcii a zloženia, zimné pneumatiky sú drahšie ako letné pneumatiky, ale oveľa lacnejšie ako celoročné pneumatiky, pretože tie sú len alternatívou pre zimné pneumatiky.

Špičkové výkony Avon zimných pneumatík, ako sú Ice Touring ST alebo CR85 odporúčajú ih majiteľom áut v chladnom období. Na pneumatikypriamo.com môžete nájsť Ice Touring a Ice Touring ST profily pre osobné automobily za najlepšie ceny k dispozícii on-line. Pre Offroad / 4x4 triedu odporúčame Ranger ice profil a pre úžitkové vozidlá, Avon Vanmaster model.

Môžeme namontovať
vaše pneumatiky!

Vyberte si jedného
z našich montážnych partnerov
vo vašom okolí:

*Doprava zdarma pre dve alebo viac pneumatík (vrátane DPH).
**Okrem kompletných kolies

Clients opinions

Shop rating
more