Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Celoročné pneumatiky Barum

Barum výrobca pneumatík, v spolupráci s Continental AG, ponúka kvalitné pneumatiky za prijateľné ceny. Výroba je založená predovšetkým v Českej republike, kde značka Barum má svoj pôvod. Medzi ich najvýznamnejšie produkty patria celoročné pneumatiky Barum Quartaris. Ako už názov napovedá, tieto pneumatiky sú vhodné pre všetky podmienky. Vzhľadom k tomu, celoročné pneumatiky musia zostať účinné pri všetkých poveternostných podmienkach, musia spĺňať predovšetkým vysoké štandardy. Barum Quartaris toto dosahuje použitím BASSS lamely. BASSS je skratka pre „Barum Celá Sezóna Sipe System“. To činí celoročnú pneumatiku Barum vhodnú pre použitie v zime. Sneh je účinne zhromažďovaní a evakuovaný z behúňa sietou, čo vedie k lepšiemu uchopeniu. V rovnakej dobe, dizajn ramenného bloka zaisťuje konštrukčnú tuhosť a pevné jazdné vlastnosti, čím sa zaisťuje bezpečnosť pri jazde na suchých vozovkách.

Inovatívne riešenia pre zvýšenú bezpečnosť

Pri vývoji celoročných pneumatík Barum, konštrukčné úsilie bolo zamerané na praktické detaily. To znamená, že Quartaris obsahuje indikátor hĺbky dezénu. To umožňuje vodičovi vedieť, že pneumatika má stále dostatočnú hĺbku dezénu pre bezpečné používanie. Ak v priebehu času, výšku medzi blokmi behúňa už nie je vidieť, potrebné je vymeniť pneumatiku. Samozrejme, že celoročná pneumatika ako je Barum Quartaris by mala poskytovať vynikajúce jazdné vlastnosti vo všetkých situáciách, a to najmä na mokrom povrchu. To je možné širokými smerovými drážkamy behúňa. Voda sa účinne odvádza z kontaktnej plochy, a potom je premiestnená plochými lištami v centre na rameno pneumatiky. Oxid kremičitý gumovej zmesi zaisťuje vynikajúcu priľnavosť a umožňuje skrátenie brzdnej dráhy na mokrom povrchu .

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby