Payment Banner

Barum letné pneumatikyZnačka:
Séria modelov:
Označenie modelu:
Typ vozidla:

Barum letné pneumatiky

Český výrobca pneumatík Barum bol súčasťou Nemeckej Continental skupiny od roku 1993. Letné pneumatiky od výrobcu Barum boli vyvinuté s vysokou účinnosťou na mysli.

Najlepší pôžitok z jazdy a výkon

Barum letné pneumatiky podstupujú konštantným výskumom a sú lepšie s novou, inovatívnov technológiou. Tu, spoločnosť ťaží predovšetkým výhodám zo svojho partnerstva s Continental. Napríklad, vývojárom sa podarilo zlepšiť vodnú disperziu pri aquaplaningu a novú zmes behúňa a vzoru. Okrem lepšej priľnavosti na mokrých cestách, brzdná dráha je tiež kratšia.

Perfektné letné pneumatiky pre automobily malej a strednej triedy

Barum letné pneumatiky série "Brillantis" boli špeciálne vyvinuté pre automobily malej a strednej tiedy. Špeciálna behúňová zmes zaručuje vynikajúcu priľnavosť a veľkú stabilitu v zákrutách. To prispieva k zvýšeniu jazdného komfortu a nižšej spotreby paliva.

Presvedčivé hodnotenie v testoch

Nemecký časopis "Gute Fahrt" poukazoval o kvalite značky letných pneumatík Barum za prijateľnú cenu. V roku 2012. pneumatika získala pozitívne hodnotenie za dobrú manipuláciu a vyvážené správanie na mokrej vozovke. Pozitívne sú hodnotené tiež jazdné vlastnosti pri akvaplaningu, rovnako ako komfort a nízky valivý hluk.

Môžeme namontovať
vaše pneumatiky!

Vyberte si jedného
z našich montážnych partnerov
vo vašom okolí:

*Doprava zdarma pre dve alebo viac pneumatík (vrátane DPH).
**Okrem kompletných kolies

Clients opinions

Shop rating
more