Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Letné pneumatiky Barum

Barum letné pneumatiky

Český výrobca pneumatík Barum bol súčasťou Nemeckej Continental skupiny od roku 1993. Letné pneumatiky od výrobcu Barum boli vyvinuté s vysokou účinnosťou na mysli.

Najlepší pôžitok z jazdy a výkon

Barum letné pneumatiky podstupujú konštantným výskumom a sú lepšie s novou, inovatívnov technológiou. Tu, spoločnosť ťaží predovšetkým výhodám zo svojho partnerstva s Continental. Napríklad, vývojárom sa podarilo zlepšiť vodnú disperziu pri aquaplaningu a novú zmes behúňa a vzoru. Okrem lepšej priľnavosti na mokrých cestách, brzdná dráha je tiež kratšia.

Perfektné letné pneumatiky pre automobily malej a strednej triedy

Barum letné pneumatiky série ""Brillantis"" boli špeciálne vyvinuté pre automobily malej a strednej tiedy. Špeciálna behúňová zmes zaručuje vynikajúcu priľnavosť a veľkú stabilitu v zákrutách. To prispieva k zvýšeniu jazdného komfortu a nižšej spotreby paliva.

Presvedčivé hodnotenie v testoch

Nemecký časopis ""Gute Fahrt"" poukazoval o kvalite značky letných pneumatík Barum za prijateľnú cenu. V roku 2012. pneumatika získala pozitívne hodnotenie za dobrú manipuláciu a vyvážené správanie na mokrej vozovke. Pozitívne sú hodnotené tiež jazdné vlastnosti pri akvaplaningu, rovnako ako komfort a nízky valivý hluk.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby