Payment Banner

Celoročné pneumatiky Bridgestone najväčší ukazovateľ výkonu a bezpečnostiZnačka:
Séria modelov:
Označenie modelu:
Typ vozidla:

V súčasnej dobe je najväčší svetový výrobca pneumatík, Bridgestone má viac než neuveriteľne úspešné podnikanie. Ohodnotené vodičmi po celom svete, Bridgestone je jedným z najžiadanejších prémiových značiek, zárukou vynikajúceho výkona a nekompromisnej kvality. Jeho produkty sú poskytované ako originálne vybavenie na veľkom počte modelov väčšinou významných výrobcov automobilov, a táto značka pneumatík je jednou z najviac konkurencieschopných prémiových značiek na trhu.

Ak máte záujem o vysoko výkonné celoročné pneumatiky, náš internetový obchod ponúka Bridgestone pneumatiky ktoré sú vhodné pre rôzne modeli vozidiel. Pre viac informácií, prezrite si náš katalóg, alebo použite naše jednoduché možnosti vyhľadávania produktu, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

Vynikajúca celoročná výkonnosť s celoročnými pneumatikami Bridgestone na www.pneumatikypriamo.com

Premium celoročné pneumatiky majú podľa očakávania zabezpečiť vysokú úroveň bezpečnosti, pohodlie a trvanlivosť vo všetkých ale najviac v extrémnom počasí, a zodpovedajúce bezpečnostné rezervy v drsných zimných podmienkach. To je presne to, čo Bridgestone A001 zabespečuje; pokročilá oxid kremičitá gumová zmes zostáva ohybná a plne funkčná v pozoruhodne širokom rozsahu teplôt, čo umožňuje plnú kontrolu a vynikajúce brzdenie na horúcom asfalte a na zamrznutom povrchu vozovky. Britskí vodiči budú mať záujem dozvedieť sa, že je celoročná pneumatika Bridgestone A001 presvedčivá na mokrom povrchu, to prináša vynikajúcu ovládateľnosť a rýchlostnú diaľničnú stabilitu, vysokú odolnosť voči aquaplaningu, a extrémne silné brzdenie.

pneumatikypriamo.com vám ponúkajú vysoko ohodnotené celoročné pneumatiky Bridgestone za veľmi konkurenčné ceny. Pohodlne, dodanie na území Slovenska je zadarmo pre všetky objednávky dvoch alebo viacerých pneumatík.

Môžeme namontovať
vaše pneumatiky!

Vyberte si jedného
z našich montážnych partnerov
vo vašom okolí:

*Doprava zdarma pre dve alebo viac pneumatík (vrátane DPH).
**Okrem kompletných kolies

Clients opinions

Shop rating
more