Payment Banner

Bridgestone letné pneumatikyZnačka:
Séria modelov:
Označenie modelu:
Typ vozidla:

Bezpečnosť na ceste s letnými pneumatikami Bridgestone

Japonská spoločnosť Bridgestone je jedným z najvýznamnejších svetových výrobcov pneumatík a dodáva pneumatiky pre tímy Formuly 1 už roky a roky. Odoláva náročným úlohám a snaží sa o vylepšenie každodennej prevádzky. Pri vývoji letných pneumatík Bridgestone venuje osobitnú pozornosť bezpečnosti. Preto Bridgestone letné pneumatiky kombinujú hladký chod a manipuláciu s najambicióznejšími bezpečnostnými kritériámy. Navyše letné pneumatiky Bridgestone zaručujú vysokú úroveň jazdy a pohodlia pri jazde na suchých i mokrých vozovkách. Bridgestone letné pneumatiky sú vysoko všestranné pneumatiky a úplne presvedčivé, pokiaľ ide o manipuláciu, priľnavosť a odolnosť voči aquaplaningu.

Bridgestone letné pneumatiky presvedčivé na testoch

Bridgestone letné pneumatiky znovu vyhrali mnoho ocenení počas tohtoročných testovacích postupov vedúcich motoristických časopisov. V roku 2012 nemecký časopis "Autozeitung" zverejnil, už je letným pneumatikám Bridgestone Turanza udelené T001 označenie "veľmi odporúčame". Dokonale vyvážená bezpečnosť, trvanlivosť a jazdný komfort, táto pneumatika je jedna z vlajkových lodí v rámci segmentu Bridgestone. Bridgestone letné pneumatiky tiež úplne presvedčujú o tom v iných recenziách v roku 2012. Najlepšie známky boli tiež prijaté od nemeckých, švajčiarskych a rakúskych automobilových asociácií a klubov.

Bridgestone: Vždy „state-of-the-art“ technológia

Bridgestone letné pneumatiky prichádzajú s trvalým rozvojom a sú vždy v pokroku s najnovšími technológiami. Ukážkovým príkladom je Bridgestone inhouse vývoj COOLING FIN Technology ktorá výrazne zlepšuje prevádzkové vlastnosti v pneumatikách. Pneumatika s touto vlastnostou zostáva plne funkčná aj pri spontánnom klesnutím tlaku v pneumatikách. Preto je môžné cestovať bezpečne a bez problémov ešte určitú vzdialenosť so zníženou rýchlosťou.

Spoliehanie ýrobcov na Bridgestone

Bridgestone letné pneumatiky prichádzajú s vynikajúcou kvalitou a výkonom odporúčaním od dodávateľov. Známi výrobcovia ako sú BMW, Citroën alebo Mercedes-Benz spoliehajú sa na letné pneumatiky Bridgestone pre počiatočné zariadenie svojich automobilov. Samozrejme, že Bridgestone ponúka všetky typy pneumatík pre osobné automobily, nákladné automobily, motocykle, 4x4, SUV, taktiež ako i pre auto-moto šport.

Môžeme namontovať
vaše pneumatiky!

Vyberte si jedného
z našich montážnych partnerov
vo vašom okolí:

*Doprava zdarma pre dve alebo viac pneumatík (vrátane DPH).
**Okrem kompletných kolies

Clients opinions

Shop rating
more