Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Bridgestone letné pneumatiky

Bezpečnosť na ceste s letnými pneumatikami Bridgestone

Japonská spoločnosť Bridgestone je jedným z najvýznamnejších svetových výrobcov pneumatík a dodáva pneumatiky pre tímy Formuly 1 už roky a roky. Odoláva náročným úlohám a snaží sa o vylepšenie každodennej prevádzky. Pri vývoji letných pneumatík Bridgestone venuje osobitnú pozornosť bezpečnosti. Preto Bridgestone letné pneumatiky kombinujú hladký chod a manipuláciu s najambicióznejšími bezpečnostnými kritériámy. Navyše letné pneumatiky Bridgestone zaručujú vysokú úroveň jazdy a pohodlia pri jazde na suchých i mokrých vozovkách. Bridgestone letné pneumatiky sú vysoko všestranné pneumatiky a úplne presvedčivé, pokiaľ ide o manipuláciu, priľnavosť a odolnosť voči aquaplaningu.

Bridgestone letné pneumatiky presvedčivé na testoch

Bridgestone letné pneumatiky znovu vyhrali mnoho ocenení počas tohtoročných testovacích postupov vedúcich motoristických časopisov. V roku 2012 nemecký časopis ""Autozeitung"" zverejnil, už je letným pneumatikám Bridgestone Turanza udelené T001 označenie ""veľmi odporúčame"". Dokonale vyvážená bezpečnosť, trvanlivosť a jazdný komfort, táto pneumatika je jedna z vlajkových lodí v rámci segmentu Bridgestone. Bridgestone letné pneumatiky tiež úplne presvedčujú o tom v iných recenziách v roku 2012. Najlepšie známky boli tiež prijaté od nemeckých, švajčiarskych a rakúskych automobilových asociácií a klubov.

Bridgestone: Vždy „state-of-the-art“ technológia

Bridgestone letné pneumatiky prichádzajú s trvalým rozvojom a sú vždy v pokroku s najnovšími technológiami. Ukážkovým príkladom je Bridgestone inhouse vývoj COOLING FIN Technology ktorá výrazne zlepšuje prevádzkové vlastnosti v pneumatikách. Pneumatika s touto vlastnostou zostáva plne funkčná aj pri spontánnom klesnutím tlaku v pneumatikách. Preto je môžné cestovať bezpečne a bez problémov ešte určitú vzdialenosť so zníženou rýchlosťou.

Spoliehanie ýrobcov na Bridgestone

Bridgestone letné pneumatiky prichádzajú s vynikajúcou kvalitou a výkonom odporúčaním od dodávateľov. Známi výrobcovia ako sú BMW, Citroën alebo Mercedes-Benz spoliehajú sa na letné pneumatiky Bridgestone pre počiatočné zariadenie svojich automobilov. Samozrejme, že Bridgestone ponúka všetky typy pneumatík pre osobné automobily, nákladné automobily, motocykle, 4x4, SUV, taktiež ako i pre auto-moto šport.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby