Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Zimné pneumatiky Bridgestone

Bezpečná jazda v zime - so zimnými pneumatikami Bridgestone

Vzhľadom k tomu, za všetkých poveternostných podmienok je dôležité, aby vodiči investovali do zimných pneumatík a tak zostali v bezpečí. Odporúčame vyskúšať Bridgestone zimné pneumatiky: Od roku 1931. vývojom a výrobou zimných pneumatík Bridgestone je vyjadrená najvyššia kvalita. Spoločnosť tvorila inovatívne riešenia ktoré Vás udržujú v bezpečí aj v nepriaznivých podmienkach.

Bridgestone - pre vynikajúcu priľnavosť za všetkých poveternostných podmienok

Bridgestone zimné pneumatiky sú vyvinuté pre prekonávanie podmienok aj počas tuhej zimy ako v Škandinávii. To je dôvod, prečo budete môct udržiavať kontrolu za všetkých podmienok, udržiavajúc spoľahlivý výkon. Tieto pnuematiky sú na základe oblasti výskumu a vývoja dôkladne otestované i v nepriaznivých zimných podmienkach. Bridgestone neustále testuje zimné pneumatiky a vynakladá všetko úsilie na ich zlepšenie. Základným cieľom sú spoľahlivá manipulácia a kontrola nad vozidlom - vždy!h2>Bridgestone zimné pneumatiky vysoké výsledky na rebríčkuBridgestone neustále ukazuje, že “state-of-the-art” technológia je jadrom pri vývoji svojich produktov pre bezpečnosť cestujúcich. Spoločnosť sústavne vyniká a to sa preukazuje v každej novej generácii pneumatík. Japonský prémiový výrobca zdokonaľuje svoje zimné pneumatiky i pre tie najdrsnejšie poveternostné podmienky. Či už sú cesty mokré alebo zasnežené - zimné pneumatiky Bridgestone pevne udržujú na ceste!

Inovatívna technológia pre vynikajúcu bezpečnosť

Bridgestone zimné pneumatiky sú vybavené vysoko funkčnou technológou lamiel. I v najdrsnejších podmienkach pre Vašu bezpečnosť a lepšiu priľnavosť je zodpovedná styčná plocha. Vodiča poteší spoľahlivá manipulácia a maximálna stabilita zimných pneumatík v dôsledku tuhosti bloku behúňa. Pre zaistenie vynikajúceho výkonu a bezpečnosťi i na mokných vozovkách posledné Bridgestone pneumatiky obsahujú vyšší obsah oxidu kremičitého v behúňe. Mnoho skúseností a najmodernejšia technológia všetkých pneumatík od Bridgestone zaručujú redukciu šumu.

Bridgestone zimné pneumatiky presvedčivé na ťažkých testoch

Mnoho automobilov, motoriek a športových časopisov, rovnako ako nemecký automobilový klub ADAC pravidelne skúša výrobky. Bridgestone zimné pneumatiky ponúkajú vynikajúci výkon. V dôsledku toho, japonská spoločnosť vyhráva najvyššie pozície. Rebríčky taktiež potvrdzujú povesť zimných pneumatík Bridgestone ""ako spoľahlivé a všestranné”. Všetky pneumatiky uistiťujú skvelými výsledkami vo všetkých podmienkach - na snehu a na ľade.

Bridgestone zimné pneumatiky: Vynikajúca kvalita za výhodné ceny

Bridgestone zimné pneumatiky vyhrali vysoké výsledky v testoch a na rebríčkoch a sú dostupné za vysoko konkurenčné ceny. Bridgestone pneumatiky sú ako cenovo dostupné tak i odporúčané odborníkmi dakujúc svojím vysokým výkonom a vynikajúcej spoľahlivosti. Či už na mokrých alebo zľadovatelných cestách, Bridgestone zimné pneumatiky poskytujú počas jazdy optimálnu priľnavosť kolies k vozovke, výnimočne dlhú životnosť, a bezpečnoť na cestách a 100 percentný výkon - za všetkých okolností.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby