Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

0042 1233 456 3980042 1233 456 398

Pneumatiky pre Váš Cadillac

Vyhľadávanie v osobných vozidlách:
Je možné, že model Vášho vozidla v našom zozname chýba. Taktiež sa môže stať, že nájdete preklep alebo chybu. Ak ste Vaše vozidlo v zozname nenašli alebo ak ste narazili na nejakú chybu, prosím informujte nás o tom.
Došlo k chybe, skúste vyhľadávanie podľa auta neskôr.
Vaše vyhľadávanie nemá žiadne výsledky.
Voľba vozidla

Značka:
Séria modelov:
Rok výroby / typ:
Séria / Verzia:

Jedna z najstarších a najznámejších automobilových značiek vo svete , Cadillac bola založená v roku 1902. v Detroite - Michigan Henry Leland - podnikateľ a majster mechanik, ktorý, v tom čase, pracoval pre spoločnosť Henryho Forda. V súčasnej dobe je druhá najstaršia americká značka automobilov sledujúc značky General Motors Buick ktorá bola pomenovaná na počesť Antoine Laumet de La Mothe, Sieur de Cadillac, zakladateľa Detroitu.
Vo viac ako 100 rokov histórie, značka potvrdila vysoké štandardy kvality, a vždy necháva veľký dojem svojej naliehavej klientele svojou inovatívnou technológiou a odvážnym dizajnom. Ako dôkaz, Cadillac bol prvý Americký automobil ktorý vyhral na Dewar Trophy, a usporadúva prestížny Royal Automobile Club of England.

Najlepšie pneumatiky pre Váš Cadillac

V súčasnej dobe, niektoré z najobľúbenejších modelov na európskom trhu sú ATS, CTS, SRX, Escalade a Eldorado. Náš online obchod má veľký katalóg letných, zimných, celoročných a run-flat pneumatík, - takže je pre Vás jednoduché vybrať si najvhodnejšie pneumatiky pre Váš Cadillac. Jediné, čo musíte urobiť, je využiť naše pokročilé možnosti vyhľadávania, a vložiť meno svojho modelu; ponúkneme Vám odporúčania našich odborníkov po veľkostiach pneumatík a značiek z ktorých si možete vybrať.

Pre sériu ATS, odporúčame veľkosti v blízkosti 225/45 R17, a kvalitné lacné značky ako Star Performer alebo Goodride; alternatívne, možno sa budete chcieť rozhodnúť pre prémiové značky ako Goodyear, Firestone alebo Bridgestone. Tiež pre sériu Escalade, ponúkame rozmery pneumatík 285/45 R22 od značiek Nexen alebo Roadstone. Vezmite na vedomie, že sa jedná iba o všeobecné odporúčania, prosíme skontrolujte rozmery pneumatík uvedené v príručke k vozidlu, kde sú uvedené presné veľkosti vhodné pre Vaše vozidlo.

Užite si zážitok z jazdy, premýšľajťe o svojej bezpečnosti, a plne využiťe naše bezkonkurenčné ceny a rýchle dodanie. Objednajťe teraz na pneumatikypriamo.com!

Máte otázky? Potrebujete radu?
Radi Vám pomôžeme nájsť tie správne pneumatiky pre Vaše vozidlo.