Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

0042 1233 456 3980042 1233 456 398

Pneumatiky pre Chevrolet

Vyhľadávanie v osobných vozidlách:
Je možné, že model Vášho vozidla v našom zozname chýba. Taktiež sa môže stať, že nájdete preklep alebo chybu. Ak ste Vaše vozidlo v zozname nenašli alebo ak ste narazili na nejakú chybu, prosím informujte nás o tom.
Došlo k chybe, skúste vyhľadávanie podľa auta neskôr.
Vaše vyhľadávanie nemá žiadne výsledky.
Voľba vozidla

Značka:
Séria modelov:
Rok výroby / typ:
Séria / Verzia:

Značka vozidiel Chevrolet bola založená v USA v roku 1911. V súčasnosti poskytujú vozidilá po celom svete. Rozsah Chevrolet je impozantný. Okrem kompaktnej a strednej triedy automobilov, ponúkajú aj športové, offroad a minivan automobily. Ponuka pneumatík pre Chevrolet je tiež široká.

Pneumatiky vhodné pre každý model Chevrolet

Široká škála vozidiel je dodávaná s pneumatikami Bridgestone a Yokohama zatiaľ čo ostatní výrobcovia ponúkajú širokú škálu pneumatík vhodných pre Chevrolet.
Pre menšie modely, ako je Chevrolet Aveo, pneumatiky vo veľkostiach 185/75 R14 sú k dispozícii ako štandardné vybavenie. Pre športový model C6, predné pneumatiky vo veľkostiach 275/35 R18 a zadné pneumatiky vo veľkostiach 325/30 R19 sú povinné. Pred objednaním pneumatík na , uistite sa, že sú požadované rozmery uvedené v Technickom preukaze vozidla. Pri výbere veľkosti pneumatík, mali by ste zvážiť veľkosť, tvar automobila a pozastavenie pneumatík, inak auto a pneumatiky môžu byť poškodené.

Máte otázky? Potrebujete radu?
Radi Vám pomôžeme nájsť tie správne pneumatiky pre Vaše vozidlo.