Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

0042 1233 456 3980042 1233 456 398

Pneumatiky Carlisle - tradícia kvality

Carlisle

Počiatky značky siahajú do roku 1917, kedy Carlisle Tire and Rubber Company bola založená v Carlisle, Pennsylvania (USA). Po prekonaní problémov, ako je Great Depression, prevzatí a 1949, likvidácii, sa spoločnosť stala Carlisle Corporation - ktorá rásttla stále úspešnejšía a značne diverzifikovala svoje aktivity cez nasledujúce desaťročia zahrna stavebné materiály, brzdenie a trenie, komunikácie a letecký priemysel.

Pneumatiky, kolesá a operácie bezpečnostných pásov v spoločnosti sa zlúčili v roku 2011 ako Carlisle Transportations Products. Bol nadobudnutý American Industrial Partners v roku 2013 a stala sa CPT Transportation Products. So siedmimi výrobnými závodmi a 10 distribučných centrov v Severnej Amerike, Európe a Ázii, Carlisle značky špeciálnych pneumatík a kolies sú dnes k dispozícii na všetkých významných svetových trhoch.

Vysoko kvalitné špecialitované Carlisle pneumatiky za najlepšie ceny, od pneumatikypriamo.com

Carlisle katalóg výrobkov zahŕňa širokú škálu špeciálnych pneumatík. Vysoko schopné ATV pneumatiky pre rekreačné a úžitkové účely sú v ponuke, z generalistu po špecialistu pre každé jazdné prostredie. Pre trávnikové aplikácie, pneumatiky Carlisle pre zariadenie pre trávnik, záhradu, a pneumatiky pre golfové energetické zariadenie ponúkajú účelovo zameraný návrhy dizajnu a visoko-vytrvalostné zlúčeniny.

Kvalitné poľnohospodárske a priemyselné pneumatiky sú tiež k dispozícii s modelmi vhodnými pre čokoľvek od traktorov kompaktných nakladačov, vysokozdvižných vozíkov, banickych voyidiel. K dispozícii je aj celý rad iných typov pneumatík - pre prívesy všetkých typov, banské aplikácie, zhutňovanie a cestné dlažby, a dokonca aj pomocné vozidla na letiskách.

Vyberte si produkty, ktoré potrebujete z našej vynikajúcej ponuky pneumatík Carlisle, a.prospejte z našich kvalitých výrobkov a služieb. Objednajte teraz najlepšie pneumatiky, za najlepšie ceny - len z pneumatikypriamo.com.

"

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby