Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

0042 1233 456 3980042 1233 456 398

Cheng Shin Pnevmatik

V súčasnej dobe hodnotený ako svetový 9. najväčší výrobca pneumatík , Cheng Shin bola založená v roku 1967 na Taiwane ako Maxxis International. Spočiatku sa zameriavala výhradne na pneumatiky pre bicykle, od tej doby výrazne diverzifikovala svoju ponuku. Spoločnosť je v súčasnosti najväčším svetovým výrobcom pneumatík pre bicykle, ale jej sortiment zahŕňa aj pneumatiky pre osobne automobily, motocyklové pneumatiky, pneumatiky pre invalidné vozíky, rovnako ako poľnohospodárske a priemyselné pneumatiky.

S výrobnými a vývojnymi závodmi a komerčnými operáciami ktoré sa nachádzajú po celom svete, od Ďalekého Východu do Európy a Severnej Ameriky, pneumatiky Cheng Shin sa vyvážajú do viac ako 150 krajín. Vysoká produkcia a kontroly kvality noriem a intenzívny výskum a vývoj zaisťujú rôznorodé a konkurencieschopné produktové rady - k dispozícii za skvelé ceny na pneumatikypriamo.com.

Veľká hodnota a spoľahlivosť, s pneumatikami Cheng Shin z pneumatikypriamo.com.

Kým známa značka spoločnosti Maxxis je viac orientovaná na výkonnosť, Cheng-Shin značkové pneumatiky sú zamerané na spoľahlivosť a hodnotu za peniaze. Pneumatiky Cheng-Shin a Maxxis sú tiež ponúkané ako originálne vybavenie rôznymi vysoko postavenými výrobcami automobilov, napríklad Toyota, Ford, VW a < em>Mercedes-Benz. Cheng-Shin sa môže pochváliť jedným z najvačších výberov produktov zo všetkých výrobcov, s pneumatikami pre takmer všetky aplikácie, zoradené sa vo veľkosti od len tri až 22,5 palcov vnútorného priemeru.

Kúpte teraz pneumatiky Cheng-shin z pneumatikypriamo.com, a využite naše vynikajúce služby. Objednávanie nebolo nikdy jednoduchšie a platobné metódy zahŕňajú pohodlné a bezpečné možnosti, ako je PayPal, kreditna karta a bankový prevod – taktiež, pri objednaní dvoch alebo viacerých pneumatík, budeme kriť náklady na dopravu!

"

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby