Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Prvotriedna jazda s prémiovými celoročnými pneumatikami Continental

Continental je jedným z najväčších a najobľúbenejších výrobcov pneumatík na svete. Spoločnosť ponúka vysoko kvalitné, vysoko výkonné produkty vo všetkých kategóriách, ktoré sú trvalo konkurenčné v testoch, vysoko v rebríčku, ktoré sú takmer vždy oveľa lepšie ako u väčšiny konkurentov. Charakteristická črta Continentalu je reprezentovaná inovatívnymi produktmi, využívajúcimi sofistikovanú technológiu - a to tiež platí pre jeho celoročné pneumatiky. Vanco ™ Four Season 2 spĺňa očakávania ktorými jej názov dráždi - tato celoročná pneumatika je naozajstný čistokrvný Continental, vhodný pre všetky klimatické podmienky. Početné výstupky dezénu maximalizujú priľnavosť na snehu, pretože vzájomné účinne spojenie so základnou kontaktnou plochou. Dizajn profilu tiež poskytuje dostatočne uchopenie pneumatík na mokrých cestách, kde sú široké drážky pre dážď spojene s medzerami vo vzore, ktoré zabezpečujú účinné odstránenie vody v priečnych a pozdĺžnych rovinách. To zároveň vedie ku kratšej brzdnej dráhe v daždi - a, samozrejme aj za iných podmienok, po celý rok.

Maximálna bezpečnosť, buď prší alebo svieti slnko

Táto celoročná pneumatika ukazuje svoju silu nielen v zlom počasí - na suchej vozovke, taktiež môže ukázať svoje najlepšie vlastnosti. Konštrukcia dezénu je optimalizovaná počítačom. Výsledkom je, že ovládanie je vynikajúce - či už na priamych cestách, pri vysokých rýchlostiach, alebo v ostrých zákrutách. Celoročné pneumatiky Continental poskytujú maximálnu kontrolu za všetkých poveternostných podmienok. Vzhľadom k tomu, celoročná pneumatika Vanco ™ 2 Four Season využíva vysoko oteru vzdornou behúňovu zmes gumy posilnenú s lamelou pre zníženie opotrebenia, preto je toto dlhodobý produkt, ktorý zaisťuje nízke opotrebenie. Takže to nie je len cenovo dostupná pre kúpu, ale tiež dlhšie vykonáva svoje povinnosti - ďalšie investície do nových pneumatík môžu počkať. A keď nakoniec budú musieť odísť do dôchodku, vždy budete môcť nájsť výborné celoročné pneumatiky od spoločnosti Continental za nízke ceny v internetovom obchode pneumatikypriamo.com. Stačí len vybrať rozmer pneumatík, a ušetrite peniaze.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby