Stav objednávky x
Odhlásiť sa

0042 1233 456 3980042 1233 456 398

Continental letné pneumatiky

Prvotriedna jazda s prémiovými letnými pneumatikami Continental

Continental letné pneumatiky už dlhú dobu patria medzi špičkové produkty, pokiaľ ide o bezpečnosť a pohodlie. Okrem toho výrobca sa zameriava na ekologické aspekty pri vývoji letných a zimných pneumatík. To je ukazovateľ na veľké množstvo najazdených kilometrov pneumatík, rovnako ako nízky valivý odpor ktorý vedie k zníženiu spotreby paliva čo rezultuje výrazným znížením emisie CO2.

Continental je lídrom na trhu v prvotriednej výbave vozidiel

Mnohí výrobcovia automobilov na celom svete spoliehajú sa na kvalitu Continental letných pneumatík pri úvodnom nastavení automobilov. Každý štvrtý automobil dneška opúšťa montážnu linku na letných pneumatikách Continental. Plne presvedčivé, s dlhou životnosťou a vlastnostiami plynuléj jazdy a s vysokým kilometrovým výkonom. Niet div, že sa mnohí majitelia automobilov spoliehajú na vysokú kvalitu letných pneumatík Continental pri výmene opotrebovaných pneumatík.

Inovatívna technológia a vývoj

Výrobcovia a majitelia automobilov cenia získané skúsenosti používaním pneumatík Continental na svojich automobiloch. Pokiaľ ide o manipuláciu a pohodlie pri jazde na letných pneumatikách Continental sa neustále zvyšuje tlak. Konzistentný výskum a vývoj vedie ku dokonalému zvládaniu nebezpečného rizika aquaplaningu s letnými pneumatikamy. Navyše, Continentalu sa podarilo znížiť straty trakcie v pneumatikách na minimum.

Presvedčivé hodnotenia letných pneumatík Continental

Počas niekoľkých posledných rokov, Continental dôkladne pracoval na technických výhodách svojich produktov. To sa potvrdzuje najmä vo výsledkoch testov časopisov. Letné pneumatiky Continental pravidelne získavajú najvyššie umiestnenie. V roku 2012 nemecká publikácia ""Auto motor und sport"" potvrdzuje, že letné pneumatiky Continental prichádzajú s vynikajúcými a bezpečnými jazdnými vlastnostiami, minimálnim prenosom zaťaženia, nízkym valivým odporom a skvelými vlastnostiami aquaplaningu. Najvyššie ohodnotenia pre letné pneumatiky Continental boli tiež ohodnotenia nemeckého časopisu ""Firmenwagen"".

Letné pneumatiky Continental: Ideálne pre prémiové vozidlá

S produktmy premium ContiPremiumContact, Continental vyvinul letné pneumatiky špeciálne určené pre potreby vodičov prémiových značiek. Unikátny vzor drážok na mokrej vozovke vedie vodu od pneumatík a znižuje riziko vzniku aquaplaningu. Bez ohľadu na počasie, športová a bezpečná jazda je zaručená pneumatikami Continental!

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby