Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Zimné pneumatiky Continental

Buďte pripravení: S Continental zimnými pneumatikami

Ľadová sezóna je tu: Je najvyšší čas pre vodičov pripraviť svoje vozidlá pre extrémne teploty a situácie! Zlé videnie, mokré cesty, mínus v stupňoch, sneh a poľadovica sú ""obvyklí podozriví"" v zime. To je dôvod, prečo je veľmi dôležité hľadať spoľahlivú kvalitu pri prechode z letných na zimné pneumatiky: Odporúčame Continental zimné pneumatiky – v rozsahu ContiWinterContact!

Zostaňte v bezpečí vďaka špeciálnemu vzoru Continental zimných pneumatik’!

Zlepšenie brzdového výkonu na ľade a mokrej ceste sú jedným zo znakov kvality Continental zimných pneumatik’. Špeciálne usporiadanie blokov a lamiel vedie k fenomenálnemu uchopeniu - rezanie snehu je veľmi efektívne! Bezpečnosť na zimnej a klzkej vozovke je tiež zlepšená so zimnými pneumatikami Continental vzhľadom na silný vzor pneumatiky: Vlhkosť nemá šancu aby sa zadržala na Vašej Continental zimnéj pneumatike – výrazne znižuje riziko vzniku aquaplaningu. Aj v drsných jazdných podmienkach, výhody sú zrejmé: Výrazne lepší kilometrový výkon, spoľahlivé ovládanie vášho vozidla aj pri vysokej rýchlosti a kratšej brzdnej dráhy!

Continental zimné pneumatiky: Pravidelné rozloženie tlaku a nižšie opotrebovanie

Vyvinuté poprednými odborníkmi, Continental pneumatiky na zimný beh najazdia dlhšiu vzdialenosť a maju menej oderov: Konzistentná distribúcia tuhosti a rozloženie tlaku je prospešné a efektívne po celej kontaktnej ploche medzi každou Continental zimnou pneumatikou a terénom – aby vás pevne držali na ceste!

Konštantný vývoj spoločnosti Continental

Vývoj pneumatík a hlavne Continental snehových pneumatik z ContiWinterContact radu je prebiehajúci proces. Pozerajúc spätne na roky skúseností a nepretržitý výskum a vývoj, môžeme zaručiť maximálne pohodlie a bezpečnosť s Continental zimnými pneumatikami – bez ohľadu na to, koľko bude intenzívne chladné obdobie! Spoločnosť kladie neustále úsilie na zlepšenie existujúcich zložení materiálov pre Continental zimné pneumatiky s jedným cieľom na mysli: Aby vám mohli ponúknuť to najlepšie z produktov pre bezpečné zájazdy aj za nepriaznivých podmienok, ako čo je Continental ContiWinterContact TS 850!

Jednoducho najlepšie: Continental zimné pneumatiky vysoko bodujú na rebríčkoch a testoch

Celosvetovo uznávané auto časopisy pravidelne testujú kvalitu špičkových zimných pneumatík. Zimné pneumatiky od Continental naďalej presviedča kritikov: Vynikajúce výsledky testov a recenzií rok čo rok hovoria samé za seba!

Celý rad kvalitných pneumatík Continental

Continental ContiWinterContact nie je jediný rozsah s mimoriadne spoľahlivou kvalitou pneumatiky od Continental. Zimné pneumatiky čelia iným problémom, ako pneumatiky pre teplejšie obdobie. Pre letné potreby, pozrite:
  • ContiEcoContact
  • ContiSportContact
  • ContiPremiumContact
Vždy, keď hľadáte najvyššiu kvalitu aby splnila aj najvyššie štandardy, vyberte si auto pneumatiky Continental. Auto pneumatiky od celosvetových lídrov v tomto odvetví sú naším odporúčaním, ak by ste nechceli riskovať v oblasti bezpečnosti a pohodlia - predovšetkým v zime!

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby