Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

0042 1233 456 3980042 1233 456 398

Pneumatiky pre Daciu

Vyhľadávanie v osobných vozidlách:
Je možné, že model Vášho vozidla v našom zozname chýba. Taktiež sa môže stať, že nájdete preklep alebo chybu. Ak ste Vaše vozidlo v zozname nenašli alebo ak ste narazili na nejakú chybu, prosím informujte nás o tom.
Došlo k chybe, skúste vyhľadávanie podľa auta neskôr.
Vaše vyhľadávanie nemá žiadne výsledky.
Voľba vozidla

Značka:
Séria modelov:
Rok výroby / typ:
Séria / Verzia:

Dacia je výrobca automobilov, ktorý ponúka vozidlá, ktoré sú cenovo dostupné. Spoločnosť bola založená v roku 1966 v spolupráci s francúzskym výrobcom automobilov Renault. Ich najobľúbenejšie modely sú:

  • Dacia Logan
  • Dacia Sandero
  • Dacia Duster

Pneumatiky vhodné pre každý model Dacia

Môžete použiť pneumatiky vyrobené takmer všetkými výrobcami pneumatík. Pneumatiky Goodyear sa používajú pre štandardné vybavenie. Vozidlá Dacia Logan sú vybavené pneumatikami DuraGrip, veľkosti 185/65 R15, ktoré sú vyrobené výrobcom Goodyear. Rovnaká veľkosť je použitá pre model Sandero. Pre Dacia Duster, môžete tiež použiť veľkosť 215/65 R16.Veľkosti pneumatík, ktoré môžete použiť na vozidlá Dacia sú pomerne obmedzené. Môžete skontrolovať, aké veľkosti sú schválené pre Vaše vozidlo Dacia, kontrolou osvedčenia o registrácii alebo tehnického preúkazu automobila.

Na čo je potrebné dávať pozor pri nákupe pneumatík

Pri nákupe pneumatík pre Dacia, musíte sa uistiť, že sú pneumatiky stabilné na ceste a že sú tiež efektívne z hľadiska nákladov. Ak použijete pneumatiky s nízkym a rovnomerným opotrebovaním, spotreba paliva sa podstatne zníži a zvýši sa kilometrový výkon.

Máte otázky? Potrebujete radu?
Radi Vám pomôžeme nájsť tie správne pneumatiky pre Vaše vozidlo.