Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Celoročné pneumatiky Debica

Jazdite bezpečne z Debica Celoročnými pneumatikami

Poľská spoločnosť Debica bola založená v roku 1937, začínajúc výrobu pneumatík o dva roky neskôr. V roku 1995 Goodyear Tire and Rubber Company sa stala majoritným akcionárom Debica, nútiac spoločnosť k modernizácii ich výrobných technológií a stala sa konkurenčnóv značkov v medzinárodnom meradle.

Namiesto nákupuzimných alebo letných pneumatík a ich častejšio výmenov, môžete si vybral vhodné riešenie: Debica Celoročné pneumatiky. Vďaka vlastnostiám, kombinujúcim charachteristiky ako pre suché tak i pre mokré počasie, Debica Celoročné pneumatiky majú skvelé výsledky v príľnavosti, adhézii. Rad pneumatík koncipovaných pre celoročné užívanie tvoria Navigator a Navigator 2, ako oddaných vodičom ktorý si vážia bezpečnu jazdu a nižšiu spotrebu paliva v letnom aj v zimnom období. Vylepšená odolnosť proti opotrebovaniu zaručuje vysoký kilometrový výkon a navigátor sa vyznačuje nízkou hladinou hluku.

Na pneumatikypriamo.com si môžete kúpiť on-line Celoročné pneumatiky Debica ktoré zodpovedajú žiadaným veľkostiam za dobré, konkurencieschopné ceny .

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby