Payment Banner

Celoročné pneumatiky DebicaZnačka:
Séria modelov:
Označenie modelu:
Typ vozidla:

Jazdite bezpečne z Debica Celoročnými pneumatikami

Poľská spoločnosť Debica bola založená v roku 1937, začínajúc výrobu pneumatík o dva roky neskôr. V roku 1995 Goodyear Tire and Rubber Company sa stala majoritným akcionárom Debica, nútiac spoločnosť k modernizácii ich výrobných technológií a stala sa konkurenčnóv značkov v medzinárodnom meradle.

Namiesto nákupuzimných alebo letných pneumatík a ich častejšio výmenov, môžete si vybral vhodné riešenie: Debica Celoročné pneumatiky. Vďaka vlastnostiám, kombinujúcim charachteristiky ako pre suché tak i pre mokré počasie, Debica Celoročné pneumatiky majú skvelé výsledky v príľnavosti, adhézii. Rad pneumatík koncipovaných pre celoročné užívanie tvoria Navigator a Navigator 2, ako oddaných vodičom ktorý si vážia bezpečnu jazdu a nižšiu spotrebu paliva v letnom aj v zimnom období. Vylepšená odolnosť proti opotrebovaniu zaručuje vysoký kilometrový výkon a navigátor sa vyznačuje nízkou hladinou hluku.

Na pneumatikypriamo.com si môžete kúpiť on-line Celoročné pneumatiky Debica ktoré zodpovedajú žiadaným veľkostiam za dobré, konkurencieschopné ceny .

Môžeme namontovať
vaše pneumatiky!

Vyberte si jedného
z našich montážnych partnerov
vo vašom okolí:

*Doprava zdarma pre dve alebo viac pneumatík (vrátane DPH).
**Okrem kompletných kolies

Clients opinions

Shop rating
more