Payment Banner

Letné pneumatiky DebicaZnačka:
Séria modelov:
Označenie modelu:
Typ vozidla:

Debica je na trhu výrobcov pneumatík od roku 1937. Začnúc od roku 1995 niektoré z akcií Debica S.A. kúpila americká spoločnosť Goodyear Tire & Rubber.
Prostredníctvom inovácii a rozvoju sa spoločnosti podarilo zvýšiť kvalitu a schopnosti svojich letných pneumatík s každou novou vyrobenou generáciou. Nové pneumatiky Debica ponúkajú veľkú manévrovateľnosť a pohodlie na suchej a mokrej vozovke.
Poľská značka je aj naďalej cenovo dostupná alternatíva prémiových pneumatík dostupných na trhu. Každý vyrobený profil sleduje súčasné požiadavky a má štítky EÚ pre valivý odpor, emisiu hluku a priľnavosť za mokra.

Letné pneumatiky Debica - kvalita za rozumnú cenu

Čo sa týka letných pneumatík, odporúčame Debica Presto a Furio - kvalitné modely, ktoré zabezpečujú trvanlivosť, bezpečnosť a pohodlie pri vysokých rýchlostiach.Vzor Presto - asymetrická pneumatika, ktorá ponúka vynikajúci výkon za každého počasia.Furio, priťahuje vďaka inovatívnemu dizajnu a vysokorýchlostnému hodnoteniu. Smerový profil ponúka vzorom v tvare veľkého V, pre lepšiu stabilitu v zákrutách a mnoho postranných kanálov profilu ktore zabraňujú aquaplaningu.

Naši odborníci vám môžu pomôcť pri výbere správnej letnej pneumatiky Debica pre Vaše vozidlo. Objednate si teraz online na pneumatikypriamo.com.

Poľský výrobca pneumatík Debica, ponúka zimné pneumatiky s dobrou cenou a vynikajúcou kvalitou výkonu. Zimné pneumatiky Debica sú navrhnuté tak, aby zvýšili bezpečnosť v chladnom období, na zasnežených cestách pokrytých ľadom alebo blatom.

Zimné pneumatiky Debica - pohodlie a bezpečnosť

Zimné pneumatiky Debica sú odporúčané kvôli ich stabilite, ovládaniu a odolnosti voči aquaplaningu na cestách pokrytých ľadom a snehom v zimnom období - toto všetko je ponúkané za prijateľnú cenu.
Najvýkonnejšie ponúkané modely, ako čo sú Frigo HP a Frigo 2 odporúčame pre majiteľov áut počas chladného obdobia. Na pneumatikypriamo.com nájdete tieto profily za najlepšie ceny, a sú k dispozícii online.

Môžeme namontovať
vaše pneumatiky!

Vyberte si jedného
z našich montážnych partnerov
vo vašom okolí:

*Doprava zdarma pre dve alebo viac pneumatík (vrátane DPH).
**Okrem kompletných kolies
Naša ponuka je "all inclusive"
Naše ceny pneumatík sú vrátane DPH a prepravných nákladov.