Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Letné pneumatiky Double Star

Nízkorozpočtové letné pneumatiky s dobrým výkonom od Double Star

Double Star je značka súčasťou Tyrefull Rubber Industry Co., Ltd. , spoločnosti so sídlom v Qingdao a Shiyan, Čína. Jej prítomnosť na medzinárodnom trhu je ukázaný na obrázkoch: ročná produkcia viac ako 15 miliónov kusov vyvezená do viac ako 140 krajinách po celom svete. Double Star vyrába širokú škálu typov pneumatík v rôznych veľkostiach, tvaroch a dokonca aj farieb.

V teplom ročnom období by ste mali používať letné pneumatiky pre lepšiu priľnavosť na suchom stave vozovky, so stabilitou pri vysokých rýchlostiach a v zákrutách. Letné pneumatiky Double Star sú určené pre bezpečnosť a výkon s nízkou spotrebou paliva. Jej Double Star DS806 a DS810 vyniknikajú katalógu značiek letných pneumatík. Taktiež pre vaše SUV/4x4 môžete použiť DS668model. Odporúčame vám zimné alebo celoročné pneumatiky pre lepšiu priľnavosť na mokrých alebo klzkých vozovkách.

Objednajte si teraz online Letné pneumatiky Double Star na pneumatikypriamo.com. Môžete vyhľadávať veľkosti pre vaše auto z mnohých modelov za veľmi prijateľné ceny.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby