Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Celoročné pneumatiky Dunlop

Uznávaná spoločnosť Dunlop získala univerzálne potvrdenie pre vývoj pneumatík v súlade s najvyššími štandardmi kvality. Celoročné pneumatiky Dunlop ponúkajú prvotriednu prispôsobivosť, poskytujú optimálne ovládanie kedykoľvek a za akýchkoľvek jazdných podmienok. To je možné vďaka duálnej-kremičitej gumovej zmesi, ktorá je schopná dobre sa vyrovnať s teplotnými rozsahmi, ktoré pokrývajú všetko od letných horúčav po mraz. V chladnom období, pôsobenie týchto polymérov sa skutočne stáva výrazným, lebo preukazuje svoju schopnosť zostať dokonale funkčné aj pri nízkych teplotách a maximalizuje priľnavosť pneumatiky. Profil pre Dunlop SP 4All Seasons celoročné pneumatiky bol navrhnutý tak, aby zapadal do snehu v zime, čo zaisťuje maximálnu trakciu.Dokonca aj na ľade a blate túto pneumatiku zobrazuje veľmi kompatibilné správanie, čo dáva vodičovi pocit bezpečia. Pestrá geometria jeho vzoru výstupku umožňuje prispôsobiť sa rôznym zimným jazdným podmienkam. Vynikajúci výkon v zime potvrdzuje že tento produkt môže niesť symbol snehovej vločky, na ktorý by všetci motoristi ktory maju záujem o kúpu celoročných pneumatík mali venovať pozornosť. Okrem toho, profil používa smerový dizajn vzor sa širokou strednou drážkou. Táto funkcia účinne pôsobí na zachytenie vody a blata, ktoré sú potom odvádzané do strany.

Vysoká bezpečnostná úroveň, aj pri vysokých rýchlostiach

Široká kontaktná plocha tejto celoročnej pneumatiky Dunlop zaisťuje stabilitu v zákrutách aj pri vysokých rýchlostiach, a poskytuje primeranú úroveň priľnavosti na suchom povrchu. Ďalšou významnou charakteristikou produktov Dunlop je vysoká kvalita jazdy. Tiež, je vzorka zostáva tvarovo stabilná pri akejkoľvek rýchlosti, čo vedie k rovnomernému opotrebeniu. Toto, na oplátku, predlžuje životnosť pneumatiky - čo znamená viac ušetrených peňazí pre motoristov. V každom prípade, celoročné pneumatiky sú ideálne pre rozpočtovo vedomých majiteľov áut, ktorí radšej budú investovať do jednej, ale adaptabilnej sade pneumatík, ktorá uspokojí ich potreby po celý rok, čo eliminuje potrebu prevádzkovať tradičné výmeny pneumatík medzi letom a zimou. Dunlop celoročné pneumatiky sú v ponuke na pneumatikypriamo.com, k dispozícii v rôznych veľkostiach pre mnoho rôznych modelov vozidiel. Vždy sa môžete spoľahnúť Dunlop kvalitu a služby pneumatikypriamo.com.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby