Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Dunlop zimné pneumatiky!

Pre veľké očakávania: zimné pneumatiky Dunlop

Sezóna po sezónu, zimné pneumatiky Dunlop presviedčajú svojou kvalitou a vysokou spoľahlivosťou. Či prší alebo sneží, zimné pneumatiky Dunlop zaručujú optimálne jazdné vlastnosti - bez ohľadu na poveternostné podmienky. Zimné pneumatiky Dunlop stále ukazujú svoje silné stránky pri testovaní vedúcich v oblasti automobilizmu, motorových a športových časopisov. Desaťročiamy dávajú dôveru na vynikajúcom výkone zimných pneumatík Dunlop. Výnimočný výkon v ťahu a spomalenie, zimné pneumatiky Dunlop sú absolútne odporúčané.

Najlepšia technológia pre maximálnu bezpečnosť

Zimné pneumatiky Dunlop absolvovali systematický rozvoj, a preto presviedčajú s inovatívnou technológiu. Príklady, v tomto zmysle sú uvedené inovatívnym konceptom multi-lamiel a profilom s drážkami v tvare V. Smerový profil umožňuje spoľahlivé brzdenie aj v náročných podmienkach. Keď ide o riziká aquaplaningu zimné pneumatiky Dunlop dávajú vysoké výsledky so svojím pokročilým spôsobom odstranovania vody čo zvyšuje úroveň bezpečnosti. Riadenie každého vozidla môže byť jednoduché a vodiči majú pocit bezpečia a podporu so zimnými pneumatikami Dunlop.

Nízka hlučnosť a vysoká úroveň pohodlia

Pri vývoji nových zimných pneumatík, Dunlop sa zameriava na nízku úroveň hluku a maximálne potešenie z jazdy a pohodlie. Inovatívny koncept s drážkami v strede behúňa blokov riadku zabespečuje absolútne nízku hlučnosť chodu skúsenosti, ktoré umožňujú jazdu na dlhé vzdialenosti bez ťažkostí.

Kontinuovaný výskum a vývoj kvality riadenia v Dunlope

So zimnými pneumatikami Dunlop vodiči získavajú výrobok s inovatívnou technológiu. Je to dosiahnuté neustálym výskumom a vývojom. Zimné pneumatiky Dunlop dosahujú úroven kvality ktorá ďaleko presahuje problémy každodenného života. Neustála kontrola kvality zabezpečuje, že každá pneumatika prichádza s maximálnym výkonom. Vodiči, ktorí majú veľké očakávania od svojich zimných pneumatík vždy budú úplne spokojní s produktmy Dunlop. Zimné pneumatiky s ideálnymi vlastnosťami, pre veľmi nepriaznivé poveternostné podmienky, zvlášť navrhnuté pre zimné podmienky.

Vhodná zimná pneumatika Dunlop, pre každé vozidlo

Dunlop ponúka celý rad modelov preto sa výborne hodí zimná pneumatika pre každé vozidlo. Okrem svojich výnimočných vlastností a optimálnou kontaktnou plochou, zimné pneumatiky Dunlop tiež presviedčajú skvelým dizajnom. Tieto zimné pneumatiky sú vhodné a poskytujú atraktívny vzhľad na malých a stredných automobiloch. Neprekvapuje, že mnoho výrobcov automobilov sa rozhodujú pre pneumatiky Dunlop pre originálne vybavenie svojich automobilov.

Presvedčivé výsledky v testoch zimných pneumatík Dunlop

Zimné pneumatiky Dunlop pravidelne preukzujú svoju výkonnosť v rôznych testoch odborných publikácií. Nemecký časopis ""Stiftung Warentest"" - spojený s celosvetovo známou nálepkou ""Geprüfte Sicherheit"" (""Safety Approved"") –doporučuje pneumatiku značky Dunlop SP Winter Sport 4D ktorá získala výnimočné výsledky pre ich jazdné vlastnosti na mokrej vozovke a rovnako skvelý výkon na zasnežených cestách. Opäť sa ukázalo, že zimné pneumatiky Dunlop spĺňajú tri základné kritériá pre dobré zimné pneumatiky: celkovú bezpečnost, maximálne pohodlie a skvelé jazdné vlastnosti.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby