Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Pneumatiky Event - Kúpte cenovo dostupné a výkonné pneumatiky

Event

Event Tyres bola založená v roku 2005 a je dobre známe meno v Britskéj ríši pneumatík. Zameraná na trh nákladných automobilov a rozpočtových osobných automobilov, táto spoločnosť má vyrezávaný výklenok pre seba. Výroba sa vykonáva pomocou vysoko kvalitných surovín a najmodernejšieho vybavenia . Napriek tomu firma ponúka širokú škálu produktov v rozpočtovéj kategórii.

Spoločnosť ponúka pneumatiky v štyroch kategóriách, vrátane 4x4, ľahkých nákladných vozidiel, a vozidiel vysokého výkon a vyváženého výkonu. Všetky séria obsahujú rôzne veľkosti a vzory podľa požiadaviek vozidla. V pneumatikypriamo.com, ponúkame kompletný sortiment Event pneumatík, vrátane letných a zimných produktov.

Kúpte pneumatiky Event so zľavou.

Udržame kompletný sklad pneumatík Event ako pre osobné automobily tak aj pre ľahké nákladné vozidlá . Niektoré z populárnych modelov sú ML609, ML909, MJ683, GL699 a mnoho ďalších. Pozrite sa na našu on-line brožúru a výberte si pneumatiky podľa potreby.

Celý rad má jedinečné dezény pre optimálny výkon. Modely pre osobné automobily sa zamerajú na spoľahlivosť, efektivitu a pohodlie. Na druhej strane, vzory 4X4 behúňa sú určené pre výkon na ťažkých terénoch, vrátane nečistôt, hornín a štrku. Pneumatiky pre výkon na suchom a mokrom sú tiež k dispozícii. Vysok výkoný rad je zameraný na denné pretekárske akcie. Takže zákazníci majú veľký výber na základe ich jazdných podmienok a potrieb. V pneumatikypriamo.com ponúkame veľké zľavy na pneumatiky plus iné zákaznicke služby.

"