Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

0042 1233 456 3980042 1233 456 398

Pneumatiky Evergreen - skvelé ceny, šťastná jazda

Evergreen

Evergreen je značka pneumatík patriaca Jinyu Tire Co. Ltd. Dobre známa v Číne mnoho rokov, značka Evergreen bola prinesená na medzinárodný trh v roku 2008, po značných investíciach do dizajnu a výrobnéj technológii - rovnako ako aj do ľudských zdrojov. Dnes, pneumatiky Evergreen sú predávané vo viac ako 70 krajinách po celom svete, a už vybudovala silnú prítomnosť na britskom trhu.

S rastúcim komerčným úspechom, rad pneumatík Evergreen sa tiež rozšíril. Rôzne modely a veľkosti sú teraz k dispozícii - za bezkonkurenčné ceny, na pneumatikypriamo.com. Budete určite môcť nájsť vhodné typy pneumatík pre Váš osobný automobil, SUV, Vaše ľahké nákladné vozidlo, alebo úžitkové vozidlo, a budete ohromení vynikajúcov hodnotov za peniaze ktorú ponúkajú tieto produkty. Jednoducho použite náš inteligentnú možnosť vyhľadávania ako by ste vyhľadali typ a veľkost, ktoré potrebujete, a pozrite sa na našu výhodnú ponuku pneumatík Evergreen.

Vačšia spoľahlivosť, lepšía hodnota za peniaze

PneumatikyEvergreen majú za cieľ poskytnúť bezpečnosť a spoľahlivosť, a stále väčší počet spokojných zákazníkov potvrdzuje pozitívne výsledky úsilia výrobcu. S konkurenčnými letnými modelmi ako sú Evergreen EH22 a EU72, a drsné zimné pneumatiky ako napríklad EW62 a EW66 táto značka je tu za stále.

Náš internetový obchod vám poskytuje najlepšie pneumatiky a najlepšie ceny. - tak prezrite náš katalóg a využíte výhody zo všetkého, čo ponúkame. Dodávka na území Slovenska je zadarmo za objednaných dve alebo viac pneumatík, a rozsiahla siet servisnich staníc robí nákupy v pneumatikypriamo.com ešte pohodlnejšimi!

"

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby