Payment Banner

Pneumatiky Evergreen - skvelé ceny, šťastná jazda

Pneumatiky Evergreen - skvelé ceny, šťastná jazda


Značka:
Séria modelov:
Označenie modelu:
Typ vozidla:

Evergreen je značka pneumatík patriaca Jinyu Tire Co. Ltd. Dobre známa v Číne mnoho rokov, značka Evergreen bola prinesená na medzinárodný trh v roku 2008, po značných investíciach do dizajnu a výrobnéj technológii - rovnako ako aj do ľudských zdrojov. Dnes, pneumatiky Evergreen sú predávané vo viac ako 70 krajinách po celom svete, a už vybudovala silnú prítomnosť na britskom trhu.

S rastúcim komerčným úspechom, rad pneumatík Evergreen sa tiež rozšíril. Rôzne modely a veľkosti sú teraz k dispozícii - za bezkonkurenčné ceny, na pneumatikypriamo.com. Budete určite môcť nájsť vhodné typy pneumatík pre Váš osobný automobil, SUV, Vaše ľahké nákladné vozidlo, alebo úžitkové vozidlo, a budete ohromení vynikajúcov hodnotov za peniaze ktorú ponúkajú tieto produkty. Jednoducho použite náš inteligentnú možnosť vyhľadávania ako by ste vyhľadali typ a veľkost, ktoré potrebujete, a pozrite sa na našu výhodnú ponuku pneumatík Evergreen.

Vačšia spoľahlivosť, lepšía hodnota za peniaze

PneumatikyEvergreen majú za cieľ poskytnúť bezpečnosť a spoľahlivosť, a stále väčší počet spokojných zákazníkov potvrdzuje pozitívne výsledky úsilia výrobcu. S konkurenčnými letnými modelmi ako sú Evergreen EH22 a EU72, a drsné zimné pneumatiky ako napríklad EW62 a EW66 táto značka je tu za stále.

Náš internetový obchod vám poskytuje najlepšie pneumatiky a najlepšie ceny. - tak prezrite náš katalóg a využíte výhody zo všetkého, čo ponúkame. Dodávka na území Slovenska je zadarmo za objednaných dve alebo viac pneumatík, a rozsiahla siet servisnich staníc robí nákupy v pneumatikypriamo.com ešte pohodlnejšimi!

Môžeme namontovať
vaše pneumatiky!

Vyberte si jedného
z našich montážnych partnerov
vo vašom okolí:

*Doprava zdarma pre dve alebo viac pneumatík (vrátane DPH).
**Okrem kompletných kolies
Naša ponuka je "all inclusive"
Naše ceny pneumatík sú vrátane DPH a prepravných nákladov.