Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Pneumatiky pre Fiat

Vyhľadávanie v osobných vozidlách:
Je možné, že model Vášho vozidla v našom zozname chýba. Taktiež sa môže stať, že nájdete preklep alebo chybu. Ak ste Vaše vozidlo v zozname nenašli alebo ak ste narazili na nejakú chybu, prosím informujte nás o tom.
Došlo k chybe, skúste vyhľadávanie podľa auta neskôr.
Vaše vyhľadávanie nemá žiadne výsledky.
Zvoľte disky

Značka:
Séria modelov:
Označenie modelu:
Typ vozidla:

Fiat Spoločnosť bola založená v roku 1899. V priebehu rokov, talianska automobilka sa stala jedným z najväčších výrobcov automobilov na svete. Fiat ponúka širokú škálu mini-kompaktných a kompaktných vozidiel. Ich najobľúbenejšie modely sú:

  • Fiat Doblo
  • Fiat Stilo
  • Fiat Ulysse
  • Fiat Panda
  • < li>Fiat Punto
  • Fiat Croma
  • Fiat Grande Punto
  • Fiat Bravo
  • Fiat Nuova 500

Takmer každý výrobca pneumatík ponúka pneumatiky pre Fiat automobily.

Správne pneumatiky pre každý model Fiat

Fiat má úzku spoluprácu s rôznymi výrobcami pneumatík. Medzi najvýznamnejšimi spolupracovníkmi sú

Napríklad automobil Fiat Panda môže byť pôvodne vybavený z Bridgestone D693 alebo D684 vo veľkosti 165/70 R14 81T alebo 185/65 R14 86T. Môžete tiež použiť 13-17 palcové Michelin Energy pneumatiky. Model Bravo je pôvodne vybavený Continental pneumatikámi. Za účelom overenia, aké pneumatiky sú vhodné pre váš Fiat, preverte osvedčenie o registrácii alebo vodičský preúkaz vozidla.

Pneumatiky pre osobné automobily Fiat poskytujú bezpečnosť

Kvalitné pneumatiky zaisťujú bezpečnoť aj v tých najnáročnejších poveternostných podmienkach. Vzhľadom k novým technológiám, pneumatiky Fiat ukazujú optimálne vlastnosti na akomkoľvek type cesty. Zaisťujú, aby voda z kontaktnej plochy pneumatiky bola dobre odstránená a zabezpečujú stabilitu v prípade akvaplaningu. Pneumatiky uvedené v našej ponuky sú špeciálne navrhnuté tak, aby spĺňali požiadavky každého Fiat modelu , zaisťujúc bezpečnosť a pohodlie. Vzhľadom k nízkemu valivému odporu, hladina hluku je veľmi nízka; To zvyšuje jazdný komfort. Tieto pneumatiky majú prijateľné ceny ponúkajú vysoko výkonnú jazdu a nízku spotrebu paliva. Početné testy ukázali, že lacné pneumatiky majú veľké bezpečnostné riziko.

Máte otázky? Potrebujete radu?
Radi Vám pomôžeme nájsť tie správne pneumatiky pre Vaše vozidlo.

ORGANIZÁCIA

Naše platobné metódy

© 1999-2019 pneumatikypriamo.com by Delticom OE