Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

0042 1233 456 3980042 1233 456 398

Pneumatiky pre Ford

Vyhľadávanie v osobných vozidlách:
Je možné, že model Vášho vozidla v našom zozname chýba. Taktiež sa môže stať, že nájdete preklep alebo chybu. Ak ste Vaše vozidlo v zozname nenašli alebo ak ste narazili na nejakú chybu, prosím informujte nás o tom.
Došlo k chybe, skúste vyhľadávanie podľa auta neskôr.
Vaše vyhľadávanie nemá žiadne výsledky.
Voľba vozidla

Značka:
Séria modelov:
Rok výroby / typ:
Séria / Verzia:

Ford Spoločnosť bola založená v roku 1903. Henry Ford om. O päť rokov neskôr, revolučné T modely boli uvedené na trh. Dnes, je Ford jedným z najväčších výrobcov automobilov uznávaný v celom svete. Vďaka širokej škále dostupných modelov automobilov, Ford spĺňa akúkoľvek potrebu alebo požiadavku, ktorú vodič môže mať. Výberom vhodných pneumatík pre váš Ford dostanete najlepší výkon a jazda vášho automobilu sa premení na príjemný zážitok.

Výrobcovia pneumatík ktorý spolupracujú s Fordom

Ak hľadáte najlepšie pneumatiky, môžete si vybrať medzi niekoľkými výrobcami pneumatík. Môžete si tiež vybrať Goodyear pneumatiky. Tento výrobca pneumatík poskytuje kvalitné pneumatiky pre nasledujúce modely:

  • Ford Focus
  • Ford Galaxy
  • Ford Kuga
  • Ford Mondeo

Okrem pneumatík Goodyear, Ford tiež používa pneumatiky Bridgestone a pneumatiky Michelin ako štandardné vybavenie pre ich autá.

Optimálne ovládanie v každej situácii

Ako by ste mali optimálnu kontrolu nad Vašim Ford vozidlom aj počas zimy, odporúča sa meniť pneumatiky, keď teploty klesnú pod 7 stupňov Celzia. V niektorých krajinách je povinné, aby ste vybavili Vaše auto s vhodnými pneumatikami v závislosti od ročnoého obdobia (zima alebo leto). Aby ste získali optimálnu priľnavosť v zimnom období, môžete si vybrať pneumatiky so symbolom snehovej vločky; M+S pneumatiky ponúkajú dobrú stabilitu v blate a snehových podmienkach.

Optimálna trakcia bez ohľadu na poveternostné podmienky

Celoročné pneumatiky sú kompromisom medzi letními pneumatikamy a zimnými pneumatikami. Celoročné pneumatiky sa môžu používať v priebehu celého roka. Tieto pneumatiky môžete rozpoznať podľa nasledujúcich symbolov: slnko, dažďová kvapka alebo list. Run-Flat pneumatiky sú vhodné pre mimoriadne situácie (napríklad, v prípade defektu pneumatiky). Tento typ pneumatík umožňuje bezpečnú jazdu v prípade značnej straty vzduchu. Aj napriek tomu môžete jazdiť až 100 km pri viac ako 50 mph (80 km/h). Týmto spôsobom môžete doraziť samí do garáže, namiesto čakania na cestnú pomoc.

Máte otázky? Potrebujete radu?
Radi Vám pomôžeme nájsť tie správne pneumatiky pre Vaše vozidlo.