Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Buďte pripravení: Celoročné pneumatiky Falken

Falken pretekárske pneumatiky ktoré sa používajú v mnohých motoršportových sériach, ako je napríklad legendárny 24-hodinový závod na Nürburgringu. Skúsenosti súťaže umožňili výrobcovy zhromaždiť cenné dáta, ktoré sú potom začlenené do vývoja pneumatík pre každodenné použitie. Celoročné pneumatiky Falken boli vyvinuté s cieľom posilnenia verejnej komunikácie s vodičmi, poskytujúce vysoko výkonné pneumatiky s vynikajúcou schopnosťou priľnavosti počas všetkych podmienok. Dobrým príkladom toho je Euroall Season AS200. Je to veľmi univerzálny produkt, ktorý je schopný vysporiadať sa s najrozmanitejšímy a náročnými jazdnými podmienkami. Je vybavený širokým drážkamy pre dažď v pozdĺžnej rovine a šikmými priečnymi lamelamy, tak, že voda a blato môžu byť ľahko zhromažďované a odstránené. Pre bezpečnú jazdu na mokrej vozovke, gumená zmes oxidu kremičitého zaisťuje vynikajúcu priľnavosť pri akejkoľvek teplote, zatiaľ čo inteligentné usporiadanie behúňa je dokonale schopné udržať priľnavosť na snehu v zime.

Ochrana proti opotrebovaniu a zmes pre ochranu životného prostredia

Celoročné pneumatiky od Falkenu využívajú mechanizmus ktorý umožnuje „anti-aging“ a určené sú na použitie v priebehu celého roka - tak, že sa nebudete musieť starať o zmenu pneumatík pre žiadny dôvod, po dlhú dobu. V spodnej vrstve je aplikovaný špeciálny prostriedok, ktorý chráni pred agresívnymi vplyvmi prostredia. Samozrejme, že Falken Euroall Season AS200 zobrazujú tradičné M + S označenie - však, v dnešnej dobe to už nie je dostačujúca záruka pre výkon pre zimu. Ešte dôležitejší je symbol „snehová vločka“ ktorá musí byť tiež prítomná. Len pneumatiky ktoré poskytujú dostatočnú trakciu na zasnežených cestách, sú označené touto značkou. Samozrejme, že to je prípad s celoročnými pneumatikami Falken. Tieto vysoko univerzálne produkty boli tiež chválené za nízku hladinu hluku valenia. Celoročné Falken pneumatiky sú k dispozícii v online obchode v takmer 30 rozličných veľkostiach, vhodných pre širokú škálu modelov áut.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby