Payment Banner

Falken letné pneumatikyZnačka:
Séria modelov:
Označenie modelu:
Typ vozidla:

Falken letné pneumatiky

Falken Letné Pneumatiky ponúkaju nielen veľa zábavy z jazdy, ale tiež vysokú bezpečnosť a spotrebu paliva v rovnakom čase. Či vodič preferuje športovú alebo oddychovú jazdu, Falken má letnú pneumatiku pre všetky očakávania.

Vyskúšané a Overené Falken Športové Pneumatiky

Športové pneumatiky prirodzene vyžadujú veľmi presné riadenie, vyvážané a s mimoriadne vysokou stabilitou – a Falken má túto oblasť viac než pokrytú. Profil pneumatiky, s jeho konštrukciou ktorú charakterizujú drážky po celej dĺžke, a dávajú pneumatike obzvlášť vynikajúce správanie pri aquaplaningu. To umožňuje veľmi agilný a neutrálny zážitok z jazdy aj na mokrej vozovke.

Špičková Technológia na Letnéj Ceste

Kvalita Falken Letných Pneumatík sa neustále zdokonaľuje a vyhodnocuje. Väčšia stopa zaisťuje dokonalú kontrolu nad celým vozidlom na všetkých povrchoch a pri akejkoľvek rýchlosti. Profil zmes s polymérmi a karbónom, bola prevzatá z pretekárskych noriem. Perfektná kombinácia pre športový štýl jazdy a znížené riziko pri aquaplaningu.

Pohodlné a Ekonomické

Falken Letné pneumatiky ponúkajú najlepšiu priľnavosť na mokrej aj suchej vozovke. Symetrický dezén a štyri ramenné prominentné drážky po celej dĺžke zabezpečujú trvalo optimálnu priľnavosť. Okrem toho, nízky valivý odpor prispieva k veľmi príjemnému potešeniu z jazdy. Nízke potenciálne opotrebenie a dlhá životnosť robí letné pneumatiky Falken skutočnim ekonomickym víťazom.

Môžeme namontovať
vaše pneumatiky!

Vyberte si jedného
z našich montážnych partnerov
vo vašom okolí:

*Doprava zdarma pre dve alebo viac pneumatík (vrátane DPH).
**Okrem kompletných kolies

Clients opinions

Shop rating
more