Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Letné pneumatiky Falken

Falken letné pneumatiky

Falken Letné Pneumatiky ponúkaju nielen veľa zábavy z jazdy, ale tiež vysokú bezpečnosť a spotrebu paliva v rovnakom čase. Či vodič preferuje športovú alebo oddychovú jazdu, Falken má letnú pneumatiku pre všetky očakávania.

Vyskúšané a Overené Falken Športové Pneumatiky

Športové pneumatiky prirodzene vyžadujú veľmi presné riadenie, vyvážané a s mimoriadne vysokou stabilitou – a Falken má túto oblasť viac než pokrytú. Profil pneumatiky, s jeho konštrukciou ktorú charakterizujú drážky po celej dĺžke, a dávajú pneumatike obzvlášť vynikajúce správanie pri aquaplaningu. To umožňuje veľmi agilný a neutrálny zážitok z jazdy aj na mokrej vozovke.

Špičková Technológia na Letnéj Ceste

Kvalita Falken Letných Pneumatík sa neustále zdokonaľuje a vyhodnocuje. Väčšia stopa zaisťuje dokonalú kontrolu nad celým vozidlom na všetkých povrchoch a pri akejkoľvek rýchlosti. Profil zmes s polymérmi a karbónom, bola prevzatá z pretekárskych noriem. Perfektná kombinácia pre športový štýl jazdy a znížené riziko pri aquaplaningu.

Pohodlné a Ekonomické

Falken Letné pneumatiky ponúkajú najlepšiu priľnavosť na mokrej aj suchej vozovke. Symetrický dezén a štyri ramenné prominentné drážky po celej dĺžke zabezpečujú trvalo optimálnu priľnavosť. Okrem toho, nízky valivý odpor prispieva k veľmi príjemnému potešeniu z jazdy. Nízke potenciálne opotrebenie a dlhá životnosť robí letné pneumatiky Falken skutočnim ekonomickym víťazom.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby