Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Zimné pneumatiky Firestone

Ctihodná Americká značka Firestone fakt je známa pre ich účasť v romantickom veku motošportu - počnúc od prvých pretekov v Indianapolise v roku 1911., kde sa Firestone ako originalne vybavenie automobilov dal do popredia. Dnes člen rodiny Bridgestone, ktorá je v súčasnej dobe najväčším svetovým výrobcom pneumatík, značka Firestone je synonymom pre špičkové riešenia a moderný dizajn. Hľadáte na trhu vynikajúce zimné pneumatiky po konkurenčných cenách? pneumatikypriamo.com má obrovský výber zaujímavých produktov, najmä najnovšie modely Firestone pre chladné obdobie.

Konzistentný výkon v náročných podmienkach, s pneumatikami Firestone od pneumatikypriamo.com

Firestone Winterhawk s plnou dôverou ponúka rad zimných pneumatík pre chladné počasie. Užite si výkon pre dobrú hodnotu s Winterhawk 2 EVO a Winterhawk 2V EVO. Model najnovšej generácie pre zimu je Winterhawk 3, ktorý získal dobré ohodnotenie v automobilovej tlače pre jeho vyvážený zimný výkon, s vynikajúcim správaním na ľade, vynikajúcou jazdou za mokra a dobrou spotrebou paliva.

Pre ľahké úžitkové vozidlá, Firestone ponúka Vanhawk Winter, odolnú a stabilnú zimnú pneumatiku v dispozícii v širokej škále veľkostí. Okrem zvýšenej nosnosti, tento model poskytuje dobrú trakciu na ľade a snehu pre dlhé zimné obdobie. Užite si jazdu v zime so zimnými pneumatikami Fireston od pneumatikypriamo.com Naše ceny sú najlepšie na trhu, a získate ešte viac ak si objednáte aspoň dve pneumatiky a dodaniu zdarma.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby