Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Letné pneumatiky Fulda

Letné pneumatiky Fulda

Spoločnosť Fulda ponúka pneumatiky nemeckej prvotriednej kvality. Spoločnosť bola založená v roku 1900. výrobca pneumatík Fulda a obzerá sa späť na dlhodobú a úspešnú históriu. Od roku 1962. značka bola súčasťou výrobcu pneumatík Goodyear a ponúka vysoko kvalitné pneumatiky za veľmi nízku cenu. Úspech spoločnosti pochádza z inovatívneho ducha a pokračujúceho výskumu a vývoja.

Letné pneumatiky Fulda zástupcovia nemeckej prémiovej technológie

S ich pneumatikami, výrobca pneumatík sa zameriava predovšetkým na maximálnu bezpečnosť a vynikajúce jazdné pohodlie. Letné pneumatiky Fulda ponúkajú optimálnu priľnavosť a presný prenos na všetkých povrchoch a za všetkých poveternostných podmienok. Drážky behúňa zaručujú hladký chod a spoľahlivý odvod vody z kanálov pri riziku aquaplaningu. Preto sú letné pneumatiky Fulda perfektnou symbiózou:
  Bezpečnosti
  Pohodlia
  Efektívnosti

Zaručený vysoký kilometrový výkon

Jazdite na tisíce kilometrov s letnými pneumatikami Fulda - s garantovanou bezpečnosťou za všetkých okolností a až do najvyšších štandardov kvality. Bez ohľadu na rýchlosť, tieto pneumatiky umožnujú rovnomerné opotrebenie s nízkym valivým odporom. Vrchol inovatívnej technológie je dosiahnutý vďaka palivovej účinnosti. Kontrola známej nemeckej organizácie kvality TÜV-Süd svedčí o vysokej kvalite letntých pneumatík Fulda v roku 2012. Máte vysoké nároky na letné pneumatiky? To poskytuje Fulda!

široký výber vo vysokej kvalite:

 • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
 • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
 • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

 • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
 • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
 • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
 • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby