Payment Banner

Letné pneumatiky FuldaZnačka:
Séria modelov:
Označenie modelu:
Typ vozidla:

Letné pneumatiky Fulda

Spoločnosť Fulda ponúka pneumatiky nemeckej prvotriednej kvality. Spoločnosť bola založená v roku 1900. výrobca pneumatík Fulda a obzerá sa späť na dlhodobú a úspešnú históriu. Od roku 1962. značka bola súčasťou výrobcu pneumatík Goodyear a ponúka vysoko kvalitné pneumatiky za veľmi nízku cenu. Úspech spoločnosti pochádza z inovatívneho ducha a pokračujúceho výskumu a vývoja.

Letné pneumatiky Fulda zástupcovia nemeckej prémiovej technológie

S ich pneumatikami, výrobca pneumatík sa zameriava predovšetkým na maximálnu bezpečnosť a vynikajúce jazdné pohodlie. Letné pneumatiky Fulda ponúkajú optimálnu priľnavosť a presný prenos na všetkých povrchoch a za všetkých poveternostných podmienok. Drážky behúňa zaručujú hladký chod a spoľahlivý odvod vody z kanálov pri riziku aquaplaningu. Preto sú letné pneumatiky Fulda perfektnou symbiózou:
    Bezpečnosti
    Pohodlia
    Efektívnosti

Zaručený vysoký kilometrový výkon

Jazdite na tisíce kilometrov s letnými pneumatikami Fulda - s garantovanou bezpečnosťou za všetkých okolností a až do najvyšších štandardov kvality. Bez ohľadu na rýchlosť, tieto pneumatiky umožnujú rovnomerné opotrebenie s nízkym valivým odporom. Vrchol inovatívnej technológie je dosiahnutý vďaka palivovej účinnosti. Kontrola známej nemeckej organizácie kvality TÜV-Süd svedčí o vysokej kvalite letntých pneumatík Fulda v roku 2012. Máte vysoké nároky na letné pneumatiky? To poskytuje Fulda!

Môžeme namontovať
vaše pneumatiky!

Vyberte si jedného
z našich montážnych partnerov
vo vašom okolí:

*Doprava zdarma pre dve alebo viac pneumatík (vrátane DPH).
**Okrem kompletných kolies

Clients opinions

Shop rating
more