Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Zimné pneumatiky Fulda

Fulda zimné pneumatiky

Fulda je Nemecký výrobca pneumatík v rámci Goodyear-Dunlop Group (od roku 2009), ktorý predáva svoje výrobky po celom svete. Spoločnosť bola založená v roku 1900 a predávala svoju prvú gumovú pneumatiku v roku 1906. Fulda Kristall Control HP je jedna z najlepších dostupných zimných pneumatík - záver tiež získaný od ""AutoBild"" v ich teste pneumatík 2012. Jej brzdné vlastnosti na snehu sú výhodou ADAC a ""Auto Motor und Sport"" a tiež sú uvedené v niekoľkých testoch zimných pneumatík. Tajomstvá ktoré stoja za jeho úspechom sú specifická značka ""Bubble-Blade"" zviazaných lamiel, rovnako ako aj úplne-kremičití behúň. Pneumatiky tiež dobre fungujú aj na suchých cestách, a jej nízky faktor opotrebenia umožňuje vysoký počet najazdených kilometrov. Ďalšou oblasťou v ktoréj vyniká je spotreba paliva.

Usporte peniaze s Fulda zimnými pneumatikami

Kristall Montero 3 je druhá Fulda zimná pneumatika pre bežné vozidlá, s vysokým hodnotením výkonu na snehu a bezpečného výkonu na ľade, certifikovaných v ADAC zimnom teste pneumatík 2011. Táto pneumatika má tiež vynikajúce výsledky, pokiaľ ide o opotrebovanie a spotrebu paliva, čo je dôvod, prečo je našim odporúčaním pre dlhé, chladné zimné mesiace. Sú k dispozícii v našom internetovom obchode na pneumatikypriamo.com. Fulda ponuka pre SUV a off-road je Tramp 4x4 Yukon a Kristall 4x4. Bezpečná manipulácia na snehu a ľade je dôležitá pri jazde mimo cesty, a to najmä v miestach, ako sú vysoké horské priesmyky. Pneumatiky Fulda môžu zvládnuť extrémne poveternostné podmienky - a to všetko s vynikajúcim pomerom cena / výkon. Objednajte si zimné pneumatiky Fulda dnes na pneumatikypriamo.com a zabezpečte si, naše bezkonkurenčné ponuky po uvedených cenách. Stojíme za vynikajúcov službov a dobov radov - jedna z našich služieb je naša rozsiahla sieť montážnych partnerov, pripravených na montáž vaších pneumatík.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby