Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

0042 1233 456 3980042 1233 456 398

Pneumatiky Fullrun - riešenie pre každú potrebu

Fullrun

Qingdao Fullrun Tyre Corporation je významným Čínskym výrobcom pneumatík, ktorý vyrába pneumatiky pre osobné automobily, SUV a ľahkénákladné vozidlá, rovnako ako špeciálne produkty – pneumatiky pre kamióny a autobusy, priemyselné stroje, a off-the-road. Jedným z najvýznamnejších značiek na domácom trhu, Fullrun sa tiež stala známou v celom svete.

Pneumatiky Fullrun poskytujú dokonalý prijateľný výkon pre každodennú jazdu za veľmi konkurencieschopné ceny - a ako vždy, pneumatikypriamo.com má najvýhodnejšie ponuky pre nákladovo vedomých motoristov. Rôzne modely a rozmery pneumatík sú k dispozícii, takže použite náš prehliadač ako by ste ľahko nájšli pneumatiky, ktoré najlepšie vyhovujú vašim požiadavkám.

Ušetrite peniaze a jazdite bezpečne s pneumatikami Fullrun z pneumatikypriamo.com

Praktický motoristi sa často rozhodnú pre spoľahlivé rozpočtové značky pre ich každodennú jazdu. Pneumatiky Fullrun sú úplne vhodné pre týchto zákazníkov, pretože poskytujú dobrý základný výkon a spoľahlivosť, zatiaľ čo podhodnotí väčšinu konkurencie. Fullrun letné a zimné pneumatiky sa spoliehajú na hodnotu za peniaze ako hlavný predajný bod, a predstavujú skutočne lákavé ponuky pre väčšinu zákazníkov.

Kúpte teraz v našom internetovom obchode a užívajte v spoľahlivosti pneumatík Fullrun za bezkonkurenčné ceny. Taktiež ponúkamedodávku zadarmo na území Slovenska pri objednaní dvoch alebo viac pneumatík, a rozsiahlu siet servisných staníc - vždy s tými najlepšími ponukami a službami, len na pneumatikypriamo.com.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby