Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

0042 1233 456 3980042 1233 456 398

Gerutti tyres – cost-efficient everyday motoringPneumatiky Gerutti - nákladovo efektívna každodenná jazda

Gerutti

Pochádza zo Singapuru, Gerutti je ekonomická značka, ktorá ponúka pneumatiky s dobrými základnými jazdnými vlastnosťami za extrémne konkurencieschopné ceny - nikde tak ako na pneumatikypriamo.com! Produktový rad Gerutti zahŕňa širokú škálu vozidiel, od osobných automobilov všetkých typov a veľkostí po MPV, SUV a off-road.

Nízke ceny, veľká hodnota - S pneumatikami Gerutti z pneumatikypriamo.com

Ak hľadáte pre pneumatiky, ktoré sú tak cenovo dostupné a spoľahlivé, pneumatikypriamo.com vám ponúkajú veľký výber letných ,zimných a celoročných modelov Gerutti. Gerutti DS810 je dobre vyvážená letná pneumatika, ktorá poskytuje dostatočnú trakciu na mokrej i suchej vozovke. Dlhotrvajúci behúň tiež vytvára upokojujúcu úroveň priľnavosti, takže činý túto pneumatiku skvelou voľbou pre neformálnu jazdu vo všetkých situáciách. Ďalšou atraktívnou ponukou pre zákazníkov ktorým veľmi záleží na cene je Gerutti DS806. Táto adaptabilná celoročná pneumatika zaisťuje stabilitu pri vysokých rýchlostiach a veľmi slušné manipuláciu v širokom rozmedzí teplôt a poveternostných podmienok.

Náš on-line obchod ponúka spoľahlivé pneumatiky Gerutti za úžasné ceny, rovnako ako vynikajúcu zákaznícku službu. Naše priateľské rozhranie a podpora zákazníkov robia nakupovanie on-line jednoduchým a bezpečným pre každého, a dostupné metódy platenia obsahujú populárne možnosti, ako sú PayPal, kreditnoá karta a bankový prevod.

Použite náš prehliadač ako by ste bez námahy prezreli náš katalóg a kúpili teraz cenovo dostupné Gerutti produkty, ktoré vás nesklamú. Navštivujte nás pravidelne, ako by ste sa dozvedeli o našich najnovších lákavých ponukach!

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby