Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Letné pneumatiky Goodride

Letné pneumatiky Goodride

Goodride hodnoty pre bezpečnosť predovšetkým, pokiaľ ide o letné pneumatiky. Z tohto dôvodu kvalita ich pneumatík prechádza neustály proces hodnotenia testov, a zlepšenie. Veľká časť ročného príjmu je reinvestovaná do výskumu a vývoju nových modelov pneumatík.

Goodride Veľký výber pneumatík pre všetky potreby

Pre jeho nesmierne veľký portfólio, Goodride môže vždy ponúknuť práve pneumatiku, ktorú potrebujete. Letné pneumatiky Goodride majú moderný profil ktorý zaisťuje výbornú priľnavosť a stabilitu na suchých aj mokrých uliciach, zatiaľ čo znížený valivý odpor skutočne robí vysoký jazdný komfort.

Goodride - Zaručené ušetrenie penazí

Použitie prvotriednych materiálov a špeciálne gumové zmesi, letných pneumatík Goodride sú zárukou maximálneho výkonu. Navyše letné pneumatiky Goodride sú veľmi tiché pri všetkých rýchlostiach, čo je zabezpečené nízkym valivým odporom.

Lacné Vysoko kvalitný Letné pneumatiky

Letné pneumatiky Goodride vždy dokazujú, že vodiči nemusia nutne dostať hlboko do svojich vreciek pre sadu kvalitných pneumatík. Napriek ich ich nízkej cene, letné pneumatiky Goodride ponúkajú vysokú kvalitu a bezpečnú jazdu a brzdenie. Samozrejme, že existujú aj určité rozdiely v porovnaní s výrobkami značiek, však, s Goodride, môžu zákazníci aj naďalej využívať kvalitnú a pohodlnú jazdu.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby