Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Zimné pneumatiky Goodride

Zimné pneumatiky Goodride

Goodride značka je synonim pre dobré a cenovo priaznivé pneumatiky. Zimné pneumatiky Goodride ponúkajú vynikajúce jazdné vlastnosti pre každé počasie (to platí aj pre ich letné pneumatiky). Ako Výrobca pneumatík, Goodride je vedomý, že bezpečnosť vodiča je maximálnou prioritou pri vývoji nových pneumatík. Optimalizovaný dezén behúňa zimných pneumatík Goodride zabezpečuje vynikajúcu trakciu na snehu a ľade, ponúka nízky valivý odpor a priaznivý faktor pokiaľ ide o spotrebu paliva - a to je kategória pneumatík Goodride ktorá je pozitívne ohodnotená. Odolnosť proti opotrebeniu je tiež vyvinutá až do najvyšších štandardov.

Objednaťjte si zimné pneumatiky Goodride na pneumatikypriamo.com

Goodride SW601 zimné pneumatiky sú ideálne pre kompaktné a veľké rodinné automobily a pre športovú jazdu. Asymetrický dezén zvyšuje priľnavosť a skracuje brzdnú dráhu, zatiaľ čo mäkká gumová zmes zaručuje dobré jazdné vlastnosti na snehu a ľade. Tieto pneumatiky je možné kúpiť na pneumatikypriamo.com, spolu s Goodride SW608. Vybavené s optimalizovanými drážkami pre efektívny odvod vody, čo výrazne znižuje nebezpečenstvo aquaplaningu. Tieto Goodride pneumatiky na sneh sú tiež adekvátne i na suchých vozovkách a s vynikajúcimi jazdnými vlastnosťami. Prijateľná cena je ďalším faktorom, ktorý presviedča. Goodride pneumatiky sú k dispozícii v rôznych veľkostiach a pre mnoho modelov automobilov. Týmto spôsobom si môžete objednať presne tie pneumatiky, ktoré potrebujete na pneumatikypriamo.com a mať prospech z našho vynikajúceho zákazníckeho servisu. Napríklad, máte možnosť mať vaše pneumatiky dodané do jednej z našich mnohých partnerských montážnych staníc vo vašom okolí, kde si môžete nechať nainštalovať pneumatiky ihneď. Týmto spôsobom pneumatikypriamo.com vám šetria oba, čas aj peniaze.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby