Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Jazdite pohodlne z Goodyear celoročnými pneumatikami

Goodyear je dobre známy pre svoje high-end produkty, ktoré ponúkajú širokú škalu vynikajúcich letných a zimných pneumatík - avšak, Goodyear celoročné pneumatiky sú rovnako vysokej kvality a zaslúžili vašu pozornosť. Sú schopné perfektne sa prispôsobiť každému stavu vozovky - takže budete v bezpečí, či jazdíte na mokrej alebo zasneženej ceste. To je dôležitou požiadavkou pre celoročné pneumatiky, ktoré sa musia dobre zvládnuť najrôznejšie poveternostné podmienky. Jeden z najlepších príkladov v tejto chvályhodnéj celoročnéj produktovej rady je Goodyear VECTOR 5 +. Ona poskytuje nielen kompromis pre tých, ktorí chcú ušetriť peniaze tým, že vyhíbajú polročné zmenu pneumatík, jedná sa o serióznu alternatívu k špecializovaným letným i zimným pneumatikam. Technológia V-TRED funkčne kombinuje diferencované profilové oblasti, ktoré sú použité na vytvorenie lepšej priľnavosti v závislosti na počasí a povrchu vozovky. Smerový dizajn profilu sa vyznačuje hlbokými drážkami, efektívne znižujúcimi riziko aquaplaningu a výrazne prispieva k dosiahnutiu kratšiej brzdnéj dráhy.

Ekologické pneumatiky pre všetky poveternostné podmienky

Tato pozoruhodnáGoodyear celoročná pneumatikapoužíva trojrozmerné waffle lamely rozmiestnené po celom povrchu profilu. Jej behúň umožňuje zachovať dostatočnú priľnavosť za všetkých poveternostných podmienok, dokonca aj na mokrých alebo zasnežených vozovkách. Tiež, oxid kremičitá gumená zmes behúňa odráža obavy výrobcu pre otázky životného prostredia, nízky obsah polycyklických aromatických látok robí ju šetrnejšiou k životnému prostrediu než tradičné riešenie, ktoré navrhuje mnoho z jeho konkurentov. Vector 4 Seasons je ďalším príkladom kvalitnéj celoročnéj pneumatiky Goodyear. Jej schopnosti sa rovnako dobre hodia pre každú sezónu. To je umožnené, tehnologiou reaktívnou na počasie a zvláštnym SmartTRED dizajnom. Samozrejme, rovnako ako VECTOR 5 +, ona je tiež označenásymbolom vločky, ktorý sa zobrazuje iba na pneumatikach, ktoré úspešne prejdú náročné testy, ktoré preukazujú, zimný výkon. Okrem toho, Goodyear Vector 4 Seasons pridá k jej ekologicky šetrnému povereniu nízky valivý odpor, čo je dôležitým faktorom pre dosiahnutie úrovne nízkej spotreby paliva - a, preto, že je tlak rovnomerne rozdelený po povrchu behúňa, bude táto celoročná pneumatika tiež trvať dlhšie. A konečne, stabilný dezén v ramennej oblasti poskytnuje presnejšie riadenie a dobrú stabilitu pri zatáčaní.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby