Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Letné pneumatiky Goodyear

Jazdite pohodlne s letnými pneumatikami Goodyear

Goodyear je rokmi jedným z popredných výrobcov pneumatík pre automobily na celom svete. Uvádzaním nových a inovatívnych technológií tejto spoločnosti sa darí rozvíjať letné pneumatiky až do najvyšších štandardov. Letné pneumatiky Goodyear výrazne rozvíjaju nové štandardy za posledných niekoľko rokov.

Inovatívna technológia letných pneumatík Goodyear

V posledných niekoľkých sezónach výrobca pneumatík získal veľa pozornosti a nových, inovatívnych technológií. Goodyear-ová produktová rada OptiGrip predstavila revolučnú ""SmartWear-Technology"". V prípade rastúceho opotrebenia sú vystavené nové gumové vrstvy drážky. Preto tieto letné pneumatiky Goodyear vám ponúkajú optimálny výkon po celú dobu ich životného cyklu. V roku 2009 Goodyear iniciovala pneumatiku EfficientGrip s technológiou ""FuelSaving"" pre nízku spotrebu paliva.

Skvelé pneumatiky pre každé vozidlo

S letnými pneumatikami Goodyear je akákoľvek jazda autom potešenie. Letné pneumatiky Goodyear sú obzvlášť kvalitné, pokiaľ ide o maximálnu priľnavosť na suchých a mokrých vozovkách. Či už je to komfortná pneumatika pre rodinné auto, širšie pneumatiky pre jazdu ktorého vodič má športové ambície alebo zimné pneumatiky s výbornými manipulačními vlastnostami: Goodyear ponúka pneumatiky pre každú vašu požiadavku a dopyt.

Najlepšie ohodnotenia pre letné pneumatiky Goodyear

Vďaka inovatívnej technológii letné pneumatiky Goodyear dosiahly dôsledne najvyššie pozície v testoch. Nemecký časopis “AutoBild Sportscars” udelil označenie ""ideálne"" v roku 2012. Podľa názoru recenzentov, letné pneumatiky Goodyear sú uplatnené i na mokrých i na suchých vozovkách. Letná pneumatika s presvedčivým a spoľahlivým spomalením na mokrom aj suchom povrchu zabespečuje pohodlnú manipuláciu a veľmi nízku úroveň valivého odpora. Podľa nemeckého odborného časopisu ""Sportauto"", pneumatiky Goodyear Eagle F1 Asymmetric2 ukazujú jeho skutočný výkon na mokrých vozovkách. Vysoko kvalitná pneumatika Goodyear získala najvyššie body takmer vo všetkých kategóriách.

Najlepšia kvalita a prijateľné ceny

Vysoká kvalita letných pneumatík nezvyšuje cenu, ale letné pneumatiky Goodyear ponúkajú vynikajúci pomer kvalita-cena. Letné pneumatiky Goodyear sú prvou voľbou, pokiaľ ide o letné prémiové pneumatiky ako v špecializovanom priemysle, tak u spotrebiteľov.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby