Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Goodyear zimné pneumatiky!

Pre najvyššie nároky: Goodyear zimné pneumatiky

Americká spoločnosť Goodyear je jedným zo svetových najväčších výrobcov pneumatík. Od počiatku 20. storočia, Goodyear zabezpečoval automobily s kvalitnými prémiovými pneumatikami. Daimler-Benz, BMW a Volkswagen - okrem iného - vybavujú svoje vozidlá kvalitnými pneumatikami Goodyear. Samozrejme, že vysoký štandard kvality pneumatík v Goodyear sa vzťahuje aj na ich zimné pneumatiky. Skvelú manipuláciu, rovnako ako jazdný komfort a maximálnu bezpečnosť je možné pripísať zimným pneumatikám Goodyear 100 percent.

Najnovšia generácia zimných pneumatík

Pokračujúci výskum a vývoj vedúci k zlepšeniu pneumatík je jedným zo základných princípov výrobcu. Výborným príkladom sú Goodyear UltraGrip zimné pneumatiky. Sú vybavené špeciálnymi 3D lamelamy. Zimné pneumatiky Goodyear poskytujú výnimočné výsledky v zimných podmienkach s ľadom a snehom. Vozidlo udržuje vysokú stabilitu pri zatáčaní alebo náhlom brzdení. To vodiču zabespečuje pocit bezpečia za všetkých okolností.

Presvedčivé výsledky testov zimných pneumatík

Tak ako predchádzajúce Goodyear zimné pneumatiky najnovšej generácie opäť získaly najvyššie ocenenia v mnohých testoch. Recenzenti z uznávaného nemeckého časopisu ""Autozeitung"", rovnako ako ""Auto Club Europa"" (ACE) testovaním zimných pneumatík Goodyear udelily najvyššie ocenenia. Perfektná rovnováha v pneumatikách a vysoký stupeň bezpečnosti na zasnežených cestách priniesli vysoké uznania týmto pneumatikám. Navyše, zimné pneumatiky Goodyear vykazujú vynikajúcu bezpečnosť i na mokrých vozovkách cestnej premávky. Pri konfrontácii s rizikom aquaplaningu, výkon najnovšej zimnéj pneumatiky Goodyear bol absolútne presvedčivý.

Inovatívna technológia pre maximálne pohodlie a komfort pri jazde

Pre vynikajúci výkon, bez ohľadu na poveternostné podmienky, zimné pneumatiky Goodyear sú vybavené najmodernejšou technológiou. Pneumatiky UltraGrip 8 od Goodyearu fungujú s 3D-BIS technológiou (Block Interlocking System) po celom povrchu kontaktnej plochy zimných pneumatík. Realizáciou tejto technológie spoločnosti Goodyear sa podarilo zvýšiť počet lamiel. Preto vodiči majú prospech z lepšej priľnavosty na snehu a ľade. Aby bola zaistená maximálna bezpečnosť na mokrých i suchých vozovkách, Goodyear sa vždy spolieha na tuhé a pevné bloky behúňa pre zimné pneumatiky. To je dôvod, prečo inžinieri spoločnosti Goodyear vyvinuli inovatívny vzájomne sa uzamykajúci sa 3D efekt. Akonáhle bloky behúňa dotknú povrch vozovky dochádza k blokovaniu lamiel. Výsledkom je mimoriadna tuhosť ktorá je nevyhnutná pre ľahkú manipuláciu a bezpečné riadenie ako na suchých tak aj na mokrých vozovkách.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby