Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Celoročné pneumatiky Hankook

Produkty Južnej Kórey Hankook značka je veľmi populárna, a to nielen medzi jednotlivými vodičmi. Rôzny výrobcovia automobilov sa tiež rozhodli zaradiť tieto pneumatiky do štandardnéj výbavy pre svoje modely. Okrem toho, Hankook sa podieľa na motošport - napríklad, oni sú dodávateľmi pneumatík pre pretekárske série DTM. Záležitosti kvality - a to platí aj preHankook celoročné pneumatiky, ktoré patria medzi najobľúbenejšie produkty tohto typu na trhu. Optimo 4S je vynikajúci príklad z radu výrobkov Hankook celoročných pneumatík. Aj keď je to technicky zimná pneumatika, ale jeho výkon na mokrej, rovnako ako aj suché ceste robí ju vhodnou pre celoročné použitie. Je vybavená širokými bočnými drážkami, ktoré zaisťujú optimálny výkon jazde v daždi a na snehu. Zvýšená smerová stabilita je umožnená rovnými rebrami jej dizajnovaného vzoru, a široká plocha behúňa zaisťuje vynikajúce jazdné vlastnosti.

Vysoký kilometrový výkon a nízke náklady

Bezšviková štruktúra Hankook Optimo 4S plašťa behúňa zaisťuje, že pneumatika beží veľmi hladko, a tiež generuje až aj celkovo nízke opotrebenie behúňa. Ďalší dôležitý prispievateľ k tomuto správaniu je bezšvíková štruktúra obálkovej vrstvy hrany. Tieto vlastnosti robiaHankook celoročné pneumatiky veľmi atraktívnou, vysoko odporúčanou voľba pre každého, kto berie do úvahy ako rozpočtové úvahy tak aj potrebu výkonu; jej prijateľná cena a schopnosť celoročného použitia má veľmi pozitívny vplyv na peňaženku vodiča. V teste pneumatík ""Auto Bild Magazínu"" pre 2012 rok, Optimo 4S dosiahol veľmi dobré hodnotenie, úspešne odolávajúc výzvam prísnych redaktorov a konkurencii niektorich zo svetovo najznámejších značiek. Tieto výsledky potvrdili platnosť predchádzajúcich testov - o dva roky skôr, redaktori časopisu hodnotili Optimo 4S známkov 2 a ""príkladné"" celkové charakteristiky. Hankook Optimo 4S - 4S je skratka pre 4 Seasons (4 ročné obdobia) - je odolný celoročný produkt poskytujúc vynikajúcu hodnotu za peniaze. Je k dispozícii v mnohých veľkostiach, a to od 13 do 17 palcov. Odporúčame skúsiť celoročné pneumatiky Hankook na Vašich automobiloch maléj, kompaktnéj alebo strednéj triedy - na pneumatikypriamo.com, môžete nájsť rozličné modely pneumatík v súčasnosti vyrobené výrobcom Hankook, za najlepšie ceny.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby